• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed

    Kick, ban, ignore, offtopic
    Jak se po 20 000 prispevku ukazalo, tak v tomhle klubu jsou vsichni uznavani odbornici na tema co je a co neni cyberpunk. Nedoporucuji proto psat sem ani slovo punk ani slovo cyber /kyber, cp..../, protoze jinak se najde vzdycky nekdo, kdo vam rekne, ze to neni dost cyber nebo dost punk.
    S pozdravem vas milujici Overdrive

    LUKASHIVA --- --- 8.07:22 24.8.2004
    NIC JAKO CYBERPUNKER neexistuje! Podte mi to odsouhlasit at uz je klid.. :)) Kdo byl kdy cyberpunker? Case ( myslim ze spis zkrachovaly programator), Kovboj ( ten byl snad pilotem ve vysluzbe, chlastajici troska touzici se vratit na oblohu), Silencio (prtavy dite s pravdepodobne poskozenym mozkem?), Ransom Stark (bloodnet), Rick z Dreamwebu?


    Navrhuji temata pro audit:
    [Augmented Personality - paradigm change && "Kazdy den je prochazkou v databazi"] -- [Hack of reality, hack of virtuality] -- [Smart City & House] -- [CyberPunk is the state of Art - projekty, ktere nejakym zpusobem umelecky zpracovavaji nebo reaguji na CP, jsou CP] -- [Cyberpunk Geography - od SIlicon Valley az po hardwarove plaze na Tchaiwanu, middle east and Africa sillicon valley boom?] -- [Augmented Body & Brain - od LSD po benza a hydergine] -- [Completely Virtual - virtual paranoia, Internet 3.0 - matrix...] -- [Future military] -- [???]


    Navrhujte dalsi temata s tim, ze cilem je shromazdit nejen linky, ale treba i predstavy budoucnosti, touhy a predstavy, ktere se ve vas s danym tematem objevuji. Samozrejme ale davejte linky a informace o cemkoliv, co se sem hodi. Idealne muzete prispevky otagovat pomoci #keyword, v RSS se to pak lepe filtruje. [BloodNet - cyberpunková hra, imho jedna z nejlepsich] -- [DreamWeb - cyberpunkvá hra s motivy magie] -- [Cyberpunk RPG] -- [Cyberpunk, industrial a novoromantika v textech a hlavne obrazech...].... atd, atd.
    Google.com
    Neural.it
    rozbalit záhlaví
    GINO
    GINO --- ---
    AVATAR: jo, to uz se mi stalo...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jestli jim to tam nepada nekam do spamu rovnou... zkusim to poslat z neceho jinyho, nez gmailu .)
    GINO
    GINO --- ---
    AVATAR: heh, to je podivny... meli by reagovat do 24 hodin...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak ani na druhej ani treti e-mail zadna reakce... pokazdy jsem to poslal na jinej mail podpory.

    uz zacinam bejt pomalu ale jiste nasranej.
    GINO
    GINO --- ---
    presne, o tu platbu tolik nejde, to vyresis vzdycky, spis to je divny...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    mno tam to potvrdis tak nak tim vytvorenim uctu... ale vis jak, prinejhorsim zavolam do banky a ten prevod zabanuju, to je to nejmensi. Vic me sere, ze jsem si chtel dneska vecir zahraaat :(
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    AVATAR: a predpokladam ze prachy ti to strhne aniz bys to musel nejak potvrzovat nebo uz si to potvrdil? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    neprislo :(
    a ani odpoved na mail, co jsem dneska rano psal nedorazila.
    GINO
    GINO --- ---
    AVATAR: w00t??? to je divny, tam zavolej, ale imho ti prislo mailem ne?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem si to vcera potahal, vytvoril acc, bylo mi napsano, ze za 10 dni mi to strhne prachy z karty, kterou jsem musel zadat a ze pokud to budu chtit zrusit, staci jit do acc managementu a zrusit to.

    Jenze to ma hacek. Nak jsem nedostal heslo, takze nemuzu nikam, ani do hry, ani do acc managementu ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    mno kdyz to zkombinujes s RL fetem, tak to muze byt sranda :)
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    GINO: velke mnozstvi drog.... miluju virtualni tripy...yeah...dum dum dum....yeahhhhh...dum dum
    SMETI
    SMETI --- ---
    no ja si ted zase davam halfa dvojku a sem spokojen :)
    GINO
    GINO --- ---
    BUGSLE: ingame trh s nemovitostmi, zajimavy craft system, velke mnozstvi drog, vsechno okolo vozidel atd..
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    GINO: vychytavky jako??
    GINO
    GINO --- ---
    ad Neocron - hral jsem oba dva, atmosfera uzasna, ale je to proste MMORPG, takze ze zacatku navykovy, pak spis nuda, po par tydnech-mesicich hrani, kazdopadne z herniho hlediska tam je nekolik uzasnych vychytavek...
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    T_RAVEN, SMETI: Říkal jsem si, že bych zkusil aspoň tu desetidenní trial verzi, ale i tak musíš dát číslo karty a to se mi moc nechce :-/
    SMETI
    SMETI --- ---
    T_RAVEN: ja bych to hrozne chtel dat ale je to za prachy ne
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    kdyz uz sme u tech her uplne cirou nahodou sem objevil http://www.neocron2.com/ .... znate? hrali ste? jaky to je? ;)
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    KOSSA: ...ja mam nekde na CD doma, stahl jsem nekde primo ISO a pod XP beha, myslim ze se to muselo patchovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam