• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    SEEKER: Tetsuo: Retired :D
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    ARCTOR: spíš Tetsuo 3: Metalosis maligna :))
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    KHALAVERA: ...to je naco jako Ropaci, jo ? :]
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    KHALAVERA: tak to je hodne dobry
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---


    Metalosis Maligna is a documentary by Floris Kaayk about a disease which affects patients with medical implants. Sourcing from such implants a wild metal growth ultimately transforms human patients into mechanical looking constructions.

    http://www.youtube.com/watch?v=MfZd45I3g4k
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    hustej steam .)
    BRUTOPYR
    BRUTOPYR --- ---
    CRS: tak neco takoveho chci!!!
    CRS
    CRS --- ---
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    PANTARIL: a to muze byt dokonale :)
    nemusis uvazovat, jen se nechas unaset

    teda takova jest teoprie, praxe buh vi :)
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    SMETI: dokonalost? pro me plytky pribeh s libivym grafickym zpracovanim
    SMETI
    SMETI --- ---
    renaissance dokonalost naprosta
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SEEKER: jo je to dost politicky, taky jsem se k tomu pak musel vratit po nejakem case, tak okolo dilu 25 je to vazne dost sada, ale zase pak ty pozdejsi dily jsou dost dobry.
    Je tam mimo jine skvele prokreslene cp mesto a spousta vtipnejch napadu (boty jesusky co chodej po vode je jeden z nich)...

    Stejne doporucuju precist. On ten punk je stejne dycky o politice a cyber je takovej ten styl, ze.
    Spider Jeruzalem je o politice a cyber je takovej ten styl.
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    vramci komiksfestu bude pokrtenej komiks Wall After All a vypada to na post-apokalypsu rizlou cp, koukal jsem na to comicsconu asi pred pul rokem
    http://komiksfest.cz
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    ten comics? já čet jen ten crwáckej "televizní" díl, ale kámoš řikal, že je to hrozně politický, a že ho to přestalo po x dílech bavit...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hel tak mě napadá, znáte Transmetropolitan? Nevím, zda už jsem to sem nepsal, ale každopádně dobrý CP imho a docela bych si dovolil doporučit.
    SMETI
    SMETI --- ---
    OVERDRIVE: dobra klavesnice .)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OVERDRIVE: pouta na zdi jsou nemalo uchylny :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    T_RAVEN: hezka vec, ael zdaleka ne nova, pamatuju si, ze jsem kdysi mel neco podobneho k comodoru, byla to pisole s dratem, ktera fungovala na nektery applikacky jako dneska mys, potazmo netopyr ...
    Ten ovaldac je relativne snadnej, potiz je v nedostatku dostatecneho mnozstvi zajimavych app.
    Pravda, kdyz jsem tak koukal, tak ten supermaria uz byl docela hooodne 3d, takovyho neco bych si zahral.

    V extremu jsem zahlid chlapiky (tak 4r z5 Wired), kterej mel napojeny telo na krabicky a pohybem delal zvuky, potazmo hudbu. Dokonce se nekde v JP zivi jako DJ.
    Celkove je skoda, ze ty 3d blbustky a VR upadli v zapomeni.

    A jeste posledni poznatek. neni moc pohodlne ovladat neco jako ve sf filmech typu Minority Report, popripade tenhle ovladac. Musis totiz mit ruce ve vzduchu a tim padem se vic unavujou nez kdyz jsou oprene o stul.
    Zas je otazka, co s ovladacem delas. Poskakovat pri hrani nejake gamesky muze byt dost cool, ale na kancelarskou praci je to nepohodlne.




    Ad gamesky. Nekdo se tu ptal na quarantine, zda si jej jeste nekdo pamatuje. Hlasim se, ze jako pamatuju. dokonce jsem nedavno projel celej road warrior. Quarantine fungovlao v dosboxu nejak divne. Bud moc rychly nebo moc pomaly... :(

    Ad Deus EX. jsem temer na konci a musim rict, ze system shock 1 a 2 jsou o dost lepe provedene gamesky. Zezacatku byl DeX docela v klidu, ale pak se zapletka zamotala do snahy byt co nejoriginalnejsi, pouzit co nevic rozdilnych stran a zradcu...

    Neni nad SHODAN, to je aspon bezvadnej domaci mazlicek.

    She will usually refer to the player as 'meat' and will say that his only beauty is the cyber implants in his brain.

    http://en.wikipedia.org/wiki/SHODAN
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ja vim, neni to uplne cybeprunk, ale docela se mi pohled na muj stul tedka zalibil, tak jsem nemohl odolat :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam