• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    textově cp hudba Atari Teenage Riot
    Front Line Assembly - cp feeling hodne alb
    a jest ezapramejslim

    IMHO to zas bude flame :)
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    FREAZ: Intermix od Front Line Assembly? nebo zkus projet soundtracky k ruznym cp filmum...

    ale jinaxe take rad poucim co ostatni povazujete za cp muzic;)
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    poradte nejakou tematicky ladenou music ??
    BRUTOPYR
    BRUTOPYR --- ---
    Interaktivni cyberpunkovy serial http://www.robotskin.com/nl_en/#/intro/ jestli to zde jeste nebylo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    GHIVERAN: sebevrazi :D uz toho ale nechame, zacina to byt OT... proste microsoft nam opet predved, jak mysli prdeli :o)
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    zatim jsem videl dva lidi co to meli na vlastnim pc...;)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    BUGSLE: verim, ale nikdo to nema *doma* a nebo na pc, na kterem pari :o)
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    CHORCHE: ja mam 4 na skole :))
    FREELA
    FREELA --- ---
    nikdo...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANCHOR: nejni pravda - je zcela podprumerna, uz jen proto, ze bezi JEN na win vista - hm a kdopak tady jede na takovym shit OS, krome me v praci? ;(
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    MAMELUK: Ano, tenhle Shadowrun je zcela prumerna multiplayerova strilecka.
    MAMELUK
    MAMELUK --- ---
    jsem zabrousil na http://shadowrun-online.com/, protoze jsem kdesi potkal hru shadowrun od microsoft a hle:

    Microsoft has requested that we immediately halt production of Shadowrun Online. In a few short days, the project will shut down and these domains will be transferred over to Microsoft as they have requested.

    prvni hit googlu da hru od microsoftu. a podle popisu to vypada na dalsi tupy fps :-/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    used will_power




    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    je to fakt dokonaly, vzdycky si rikam ze tohle je nejlepsi dil co jsem zatim cet :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    me se dycky libila ta Transmet ulice... deje se tam desnejch veci
    MAMELUK
    MAMELUK --- ---
    hodne velkej mazec je treba spider v habitu jezise, jak vlitne na novy cirkve. ten jeho silenej vyraz a drat omotanej kolem hlavy nema chybu :)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    tak jsem se zatim docetl do 8 dilu a jeden lepsi nez druhej.

    v mistnim comix storu jsem objevil par cisel tak jsem si jedno papirovy vidani poridil.

    jsem jasnej transmetropoltan fan :D
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    M0RF: no jako naprosto luxusne malovano a smyslto ma vice nez aktualni a celkem dobre system prudici :D
    M0RF
    M0RF --- ---
    LUNGPA: diky, je to dost dobry cteni :)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    OVERDRIVE: jo jo ten jsem cetl jako posledni ten me taky dostal :D dont worry, prectu to poctive cely. tak jako tak to beru jako lekce anglictiny a tyhle navic jsou ve stylu, ktery se mi libi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam