• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    CHE_GUEVARA: mohl by ses trosku vic rozepsat o tom trackeru nebo hodit odkaz...

    jinak souhlav s Avatarem, z ftp se to stahne nejrychleji a nejpohodlneji, a kdyz ta moznost je...//coz me napada ftp mam taky a naky cp filmy tez...pri chvilce sem muzu napsat co mam a pokud neco uznate za cp tak to pak uploadnu....ale ted neni cas, nejdriv tak za ctrnact dni...:)...
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    AVATAR: Tvoje duvody sedi, ale kdyz to budes tahat od buhvikoho buhvikde na publicu. OK, ja sve veci budu nahazovat na nyxtracker, zybtek at si to dela jak chce.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CHE_GUEVARA: co na to chces slyset. Svoje duvody jsem uvedl - z FTP se mi to stahne rychleji, bez prutahu, bez problemu se seedama, bez nebezpeci z fakeu etc. Jsem za to Isotopovi vdecnej. Tak mi nekaz radost :D
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    AVATAR: nemam zadny kouzelny internety ale kdyz vim ze nyx ma vlastni tracker tak mi to prijde jako celkem optimalni sireni techto del...
    ARCTOR: Taky uhel pohledu, a optimisticky!! I like that!
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    AVATAR: BETTER FUTURE THROUGH CHEMISTRY :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GHIVERAN: a bude to jen horsi :D
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    CHE_GUEVARA: ...no, tak to budou spousty CP ;]
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    AVATAR: fuck...mi to dnes nemysli...mam hlavu uplne vymytou histologickyma slidama a jinyma srackama ze skoly...jsem to daval do download manageru...mi to stahlo index.html...a nenapadlo me to normalne zkopirovat do listy...end of self-pity ;) ...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GHIVERAN: copy paste you moron...
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    ISOTOP: muzes ten link poslat jeste jednou? je na konci zavorka nebo ne? nak mi to nechce zacit tahat ani s ani bey tak nevim...jinak nirvanu jsem uz sosnul - dix ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CHE_GUEVARA: asi mas jiny ty internety, nez ja...
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    AVATAR: Proc? mas to nejak omezene? ikdyz to pojede od nekoho z torrrentu a nebo od nekoho z ftp, nevyjde to nastejno? naopak pokud bude vice seeders tak bude ryhlost vetsi.
    AJ myslel ze kdyz uz tu mame ten nyxtracker...ale trochu jsem tusil ze to tu padne na neurodnou pudu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CHE_GUEVARA: z torrentu to nemam potahany za pul hodky o_O
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    ISOTOP: na tuhle definici by se dalo napasovat tooolik SCI-FI...
    ISOTOP: aha..takze to budete vzdycky mazat? Pak bych mozna navrhl, tedy nejsem si jist jestli me tu neukamenujete, torrenty...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ISOTOP: uz to sosam :D
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    ISOTOP: ok diky
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    BUGSLE: nechám to tam, napiš až si to stáhneš
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    ISOTOP: no ja bych si ji pres noc sosl, jestli uz neni rpyc :) bo na notasi nemam misto, a k pc se ted nedostanu a minuly tyden jsem mel pc rozkopane
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    DRAGON: e-e, Knezna ma vyraznejsi rysy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam