• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    OVERDRIVE: postav 2x, jedenkrat odeberu ;) sice se mi ruzne zelezo uz roky vali po pokoji, visi na zdech apod, ale dat si to pod sklo na stul me zatim nenapadlo :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SYNAESTHESIA: to je moc peknej napad, asi zabavim nejaky stary kusy hw od nasich hardwararu a postavim si neco podobnyho taky... dik.
    konecne prestaly bejt in ty dreveny kycovity zrudnosti ala steampunk notebook. ne ze by to nebylo technicky moc hezky, ale uz me to stvalo, neni nad draty, jacky, plosnaky a hadicky...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nerdeland :)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    VANEK
    VANEK --- ---
    SATAI: Chceš říct, že neznáš Herzána?
    LUCYINTHESKY
    LUCYINTHESKY --- ---
    velmi sugestivni...
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    tak zase z jineho soudku celkem zajimava rec o memech, ale nadaval bych ji sem kdyby nejak nebyla spjata cpckem a technologiema, tak doporucuju dokouknout az do konce z zjistit si co ze je to 3ti generace replikatrou a co to muze znamenat pro nas biologicke memreplikatory ;D http://www.ted.com/talks/view/id/269
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    SATAI: asi jsi mě trochu nepochopil ale to nevadí :-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    CYBERNETIXX: tak to mi otevrelo oci, jak je to na netu, tak to musi byt pravda
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    SATAI:je to čtení jenom pro silné povahy a myslím, že ti naruší všechny ideály o tomto světě...veškeré programy a projekty v této knize jsem si vyhledal na netu, protože jsem si myslel, že to není možné, že něco takového není v dnešní společnosti možné...bohužel je to pravda
    SATAI
    SATAI --- ---
    CYBERNETIXX: Dobre zdroje v literature: Kol.autorù – Lidská práva v USA ? – Svoboda 1978 :-D
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    CHE_GUEVARA: já to neberu doslova neboj :-)
    pokud chcete někdo vědět, k čemu jsou technologie jako "radary" a podobně, tak si stačí přečíst tuto knihu http://www.dubi.cz/dubi/neworder.htm
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    SATAI: jasne ;D

    no tak podletoho co jsem videl v tom dokumentu o spionazi... (ale tak co se tyce infowar dto com kdo vi co je co ze ano ;D
    SATAI
    SATAI --- ---
    LUNGPA: mas rozdil mezi radarem a odpolsechovou stanici v oku? ;)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    ICE: prave si taky rikam podle toho jak ten radar vypada, tak mi to pribeh o nejaych raketach vubec nepripomina, narozdil od jinych viz echelon etc. ;)
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    CYBERNETIXX: Samozřejmě to byla dramatizace, tak to neber tak doslova...;-)
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    CHE_GUEVARA: ...ale o rozšlapání? :-) ...na druhou stranu...když ti ho rozšlapou, koupíš si nový...uvažujou ekonomicky :-)
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    ICE: taky pomalu zacinam chapat ten radar jako spionazni zarizeni namirene proti rusku...ale imho lepsi bejt s amikama kamosi nez cil :)
    ICE
    ICE --- ---
    CHE_GUEVARA: mozna spis ROFLtor ;7
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    CYBERNETIXX: Myslím že jim tak úplně nejde o to zjištění...
    CYBERSTORM: Digitalni svobodu s tim, ze cokoliv co muze cokoliv zkopirovat/zaznamenat ma uvalenou autorkou dan? :-)))
    ICE: Ksakru, ma myslel zee e to ma byto obri rotor :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam