• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    Já si klidně počkám, ale budu ti neskonale vděčný.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SPECTRE: to je ale ovšem krásné :))
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    ++TIP

    film: Burst City AKA Bakuretsu toshi (r. Sogo Ishii), Tetsuo (r. Shinjya Tsukamoto), Level Five (r. Chris Marker)
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    CYBERNETIXX: hele, mam, ale jedu na tyden na dovolenou
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    DRAGON: jj prochazka je vybornej. v jedny jeho sbirce je po povidce Spermadonna prazdna stranka, ktera slouzi k zmuchlani a roztrhani :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ++TIP

    Film: Nirvana ;)

    Kniha: Jiří Walker Procházka - Totální ztráta rozměru
    jelikoz neni tak znamy, prenecham ostatnim znamejsi autory a doporucim neco, pro spoustu lidi, treba noveho. Je to kniha povidek, opravdu kvalitnich.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ++TIP

    Film:
    Johnny Mnemonic

    Kniha:
    Stephenson: Snow Crash
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    INFERNO_ON_LINE: cz
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    CYBERNETIXX: anglicky nebo cesky?
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    ...a nakonec se vylosuje jeden výherce, který získá virtuální zájezd pro dvě osoby na planetě podle svého výběru
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    ++TIP
    film Třinácté patro, Animatrix
    kniha Hardwired, Neuromancer, Diamond age
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    ++TIP

    Film:

    New Rose Hotel

    Kniha:

    Stephenson N.: Snow Crash

    Pohl F. and CM Kornbluth: The Space Merchants (de facto cyberpunkova kniha vnikla pred zformovanim cyberpunku)

    Pynchon T.: Gravitys Rainbow (podobny i kdyz mnohem pozdejsi pripad)
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    // Nova akce Nejlepsi kyberpunkovej film / knizka / komix

    probha nasledovne: kazdej kdo bude chtit prispet svym nazorem na nejlepsi kyberpunkovej film / knizku / komix uvede nekolik svych tipu (idealne 1-3 | max 5 pls.) podle kterych potom spectre postavi anketu.

    K prispevkum s tipy uvadejte prosim text ++TIP at se to jednoduse filtruje.

    dik
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    Jo a zapomněl jsem na to nejdůležitější. Poslat to můžete na cybernetixx@seznam.cz a obratem zašlu výše zmiňované knihy, popřípadě váš výběr z nich. Předem děkuji.
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    kdyby měl někdo Oceán prachu a Jak vypálit Chrome v elektronické podobě a chtěl se o to podělit se mnou a za to mu stačily povídky Diamantový věk a Sníh, nebo knihy od Kulhánka (těch mám hodně), tak by mi bylo na světě hned lépe. Vím, že si autoři zaslouží, abych si ty knihy koupil v obchodě, ale nechci to zadara. Nabízím výše zmíněné texty. Taky mohu přidat učebnice Fyzika prostoročasu, Gravitace, Termodynamika a hromadu dalších, pokud by chtěl někdo psát sci-fi, je to výborný pomocník, popřípadě knihy klasických autorů, které jistě znáte pod legendárním pojmem "povinná četba". Mám toho asi na zaplnění jedné městské knihovny.
    WINKBLINK
    WINKBLINK --- ---
    ja sa neviem dockat John C. Wright: The Phoenix Exultant, tiez laser books. Zlaty vek bola super kniha, jedna z najlepsich sci-fi co som cital.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nice
    HABRSTIK
    HABRSTIK --- ---
    tak s tymito knihami Laser potesil moc, uz sa na ne tesim dost :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam