• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    Nevideli jste nekde v antikavariatu nebo kdekoliv Neuromancera? Je jedno jestli en nebo cj, shanim stejne oboji.
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    SPECTRE: Co ja vim tak Idoru vyslo akorat v tyhle edici s ilustraci Luise Royo
    http://www.minotaur.cz/sfaf/catalog/idoru-p-1522.html
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    LUKASHIVA: jsi si jistej? ja ji ted kupoval ale edici si nejsem jistej :)
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    INFERNO_ON_LINE: be se spravne. V cem je novy, zatim sem to jen zbezne prolistoval, uplne si nejsem jistej jestli neobsahuje jednu povidku navic, nebo naopak nejaka neschazi.
    Jak pisu zatim jsem z duvodu louskani schizmatrixu a stehovani nemel cas to poradne prolistovat, ale co vim uz ted bezpecne ze co se tyce grafickeho zpracovani obalu, jednoznacne vede nakladatelstvi Navrat se svejma "trigi-digi" picusarnama.
    Esteticky kombinace "vagina+kremik+pozitron" jsou uz tak 10 let mimo.
    2004 Navrat
    2008 Laser

    Coz mi pripomina jak me mrzi ze Navrat v tyhle svy edici nevidal i Idoru.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INFERNO_ON_LINE: je to reedice
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    Kurwadrat tady :-)


    LUKASHIVA: je to novy vydani v necem novy, nebo jde o reedici? ja ty cesky verze neznam
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    Cut the shit!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUKASHIVA: nedá se číst diskuze, když do ní pak přispíváš
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    LUKASHIVA: ano já ho znám a rozhodně je lepší komunikace s ním, než se zakomplexovaným neurotickým troubou tvého typu
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    DRAGON: Kdybys nebyl blbej, tak si mne soupnes do ignore a mas klid, bobku.

    Jinak mi dneska prislo novy vydani Burning Chrome od Laseru, na konci je docela zajimavej doslov od Martina Susta. Mimojine se v nem zamysli nad vyvojem Gibsonova dila a nad zajimavym jevem, kdy je ctenarstvem vniman predevsim jako cyberpunkovy autor, prestoze se jeho tvorba Virtual Light (tzn. skoro 20 let zpet) posunula o dost nekam jinam a cela Bridge Trilogy je spis nez cyberpunkovym romanem detektivnim thillerem.

    CYBERNETIXX: Spravne, ser na NYX a hura na kyberpunk.org. S Vetvickou si budes se svym spektrem nazoru a pozicek vyborne rozumet.
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    MBR: jo, to je jediný problém těchto stránek, ale aspoň se tam řeší cyberpunk a věci kolem toho...tady je to akorát šaškárna, která nemá s cyberpunkem nic společného
    MBR
    MBR --- ---
    CYBERNETIXX: to jeste nekdo updatuje? jsem tam nevidel novej clanek asi pul roku :D
    CYBERNETIXX
    CYBERNETIXX --- ---
    smažte celou tuhle šaškárnu..lepší je http://kyberpunk.org
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tyvole smažte(!) ho
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    AVATAR: jo ale nejen drogami je clovek ziv :) a co je moc je moc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Drogy k Cp neodmyslitelne patri neee? Kdo neni na drogach, neni spravnej cpunker :D
    MBR
    MBR --- ---
    JSME! a jsme na to hrdi!! :D
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    ...tyvole, tady jsou asi fakt vsichni na drogach...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam