• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVERDRIVE: samozrejme ze je to politicky, jestli si myslis, ze chci nosit smajla s paskou pres oko, protoze mam rad piraty z karibiky, tak se nemame o cem bavit :D

    mam akorat Blu Ray, to nikam hazet nebudu, ale je toho plnej net :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRAGON: davaj origo rip nekam, kdyz uz si to teda mam dat [imho nejhorsi zazitek s neexistujicima hlaskama byl, kdyz jsem jednou videl na SK o vanocich Mrazika a ono to bylo dabovany do slovenstiny a nebyla tam ani jedna hlaska, co si pamatuje kazdej... nedalo se na to koukat, byla to jen pohadka, vubec ne Mrazik ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRAGON: DRAGON: aha, ja myslel, ze je to i politicky, odznacky jsem nikdy nenosil kvuli designu, nebo ne jen... i kdyz ATARI co mam na ksiltofce jako za jo ;]
    MS_
    MS_ --- ---
    divno.cz // nemáte oprávnění
    http://divno.cz
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: Tys neviděl Hackers? To bys měl ... to bys měl .... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GABRIELL: Mam to podobne, kdybys chtel, tak mam puvodni vhs rip :-)
    Ice: yaman
    GABRIELL
    GABRIELL --- ---
    jj, do ted si pamatuju, jak jsem to mladsi sjizdel z VHSky :)) az me pozdeji zklamalo, ze nektere z oblibenych dabovanych hlasek v originale nebyly :(
    ICE
    ICE --- ---
    OVERDRIVE: na Hackers se podivej, je to dobry 90kovy "retro" s mladickou Angelinou, nerdsky se u toho zasmejes ;)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    OVERDRIVE: giger ne?
    DRAGON: tak tak tezko bych nosil neco co se mi nelibi (neni hezky na pohled) jen ze je to hyper promysleny.. ja sem ted udelal serii tricek z GITS serialu s laughingmanem a v reklamce to posrali takze trochu vaham jestli ho mam sam nosit...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVERDRIVE: Prosimte mne vubec nezajima, jestli se ti libi nebo nelibi ten film, neni to zadny jeho symbol, smajl s piratskou paskou je bezne pouzivany symbol a to jak vypadal v tom filmu bylo skvely, o nic jinyho mi nejde. Kaslu na patrika swejziho nebo treti hate eye, jde mi ciste o design.
    Kdybych si mel osobne vybrat z tvy kolekce, tak sahnu radeji po Tyrell Corp, k cemuz mam vetsi vztah. Snad uz si ted rozumime, evidentne tomu tak doted nebylo ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRAGON: imho uz jen to co jsem si precet o tom filmu, me zrazuje od toho, nosit jeho symbol na bunde... cet jsi transmetropolitan? Imho ten smajlik s trema ocima je designove uplne normalni smajlik, ale jaksi symbolizuje to, ze ... no proste I hate it here, ale zas co uz nadelas, kdyz mas tri oci a misto nohy patrika swejziho, tak se tomu uz asi nezbejva nez tlemit a napsat o tom poradnej clanek...



    O hackerech:.... aneb bleeeeeee.....

    Firemnímu nováčkovi, tzv. hackerovi - počítačovému pirátovi se při práci s počítačem v jedné významné korporaci povede něco téměř nemožného - nabourá se do databáze bedlivě střeženého podnikového superpočítače. Přitom náhodně objevuje výborně promyšlenou machinaci, která může vést až k vážnému ohrožení životního prostředí. FBI je mu v patách, ale jeho hlavním nepřítelem je duševně nemocný superprogramátor. Stvořen k zločinu nedává nic v sázku. Mladý pirát a jeho přátelé zahajují bitvu v počítačovém prostoru - za svoji záchranu a odvrácení světové katastrofy...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jak rikal Lairel.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAIRELOSSE: nemyslim
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    OVERDRIVE: Ovšem význam je u obou stejný, tak proč nešáhnout po těch s lepším designem, ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRAGON: Hackers jsem nevidel. nejde o krasu, jde o vyznam.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OVERDRIVE: tyhle smajliky sou osklivy, ja bych chtel radsi ty, ktery byly videt v Hackers, s tou paskou pres oko :)
    ICE
    ICE --- ---
    OVERDRIVE: hmm nalepovacka Trioptimum Corp. by se na bojovej nanosuit hodila ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nechcete nekdo zadat udelani nasivek, vzal bych si od kazde tak 3 ;]
    delal jsem jeden cas smajliky z Transmetropolitanu, mel jsem jich na prodej asi 40, ale uz nejsou, tak me napadlo udelat si neco dalsiho...


    [tohle neni muj web, nejsem zrejme jediny, koho to napadlo;]










    pridavek pro fajnsmekry ;]




    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nejde poradne linknout, tak proste takova prumerne zajimava galerka, treba se nekomu budel ibit: http://www.flickr.com/photos/hardcoreshutterbug/2545519378/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GULDUR: zrovna delam netadatovou databazi k asi tak 3800 kniham co se mi valej na disku, pac si jdu koupit kindle, tak pokud na nej narazim dam vedet, pokud najdes driv, pastni sem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam