• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed

    Kick, ban, ignore, offtopic
    Jak se po 20 000 prispevku ukazalo, tak v tomhle klubu jsou vsichni uznavani odbornici na tema co je a co neni cyberpunk. Nedoporucuji proto psat sem ani slovo punk ani slovo cyber /kyber, cp..../, protoze jinak se najde vzdycky nekdo, kdo vam rekne, ze to neni dost cyber nebo dost punk.
    S pozdravem vas milujici Overdrive

    LUKASHIVA --- --- 8.07:22 24.8.2004
    NIC JAKO CYBERPUNKER neexistuje! Podte mi to odsouhlasit at uz je klid.. :)) Kdo byl kdy cyberpunker? Case ( myslim ze spis zkrachovaly programator), Kovboj ( ten byl snad pilotem ve vysluzbe, chlastajici troska touzici se vratit na oblohu), Silencio (prtavy dite s pravdepodobne poskozenym mozkem?), Ransom Stark (bloodnet), Rick z Dreamwebu?


    Navrhuji temata pro audit:
    [Augmented Personality - paradigm change && "Kazdy den je prochazkou v databazi"] -- [Hack of reality, hack of virtuality] -- [Smart City & House] -- [CyberPunk is the state of Art - projekty, ktere nejakym zpusobem umelecky zpracovavaji nebo reaguji na CP, jsou CP] -- [Cyberpunk Geography - od SIlicon Valley az po hardwarove plaze na Tchaiwanu, middle east and Africa sillicon valley boom?] -- [Augmented Body & Brain - od LSD po benza a hydergine] -- [Completely Virtual - virtual paranoia, Internet 3.0 - matrix...] -- [Future military] -- [???]


    Navrhujte dalsi temata s tim, ze cilem je shromazdit nejen linky, ale treba i predstavy budoucnosti, touhy a predstavy, ktere se ve vas s danym tematem objevuji. Samozrejme ale davejte linky a informace o cemkoliv, co se sem hodi. Idealne muzete prispevky otagovat pomoci #keyword, v RSS se to pak lepe filtruje. [BloodNet - cyberpunková hra, imho jedna z nejlepsich] -- [DreamWeb - cyberpunkvá hra s motivy magie] -- [Cyberpunk RPG] -- [Cyberpunk, industrial a novoromantika v textech a hlavne obrazech...].... atd, atd.
    Google.com
    Neural.it
    rozbalit záhlaví
    VIK
    VIK --- ---
    ALWA: Předpokládám, že mluvíš o tom Rauvolfovi? Jak jsem se do toho začetl, tak už je to dobrý. Zvykl jsem si. Nemám teď přímý srovnání s Neffem, jestli je to teda lepší nebo horší. Už je to totiž strašně dávno, co jsem to četl.
    ALWA
    ALWA --- ---
    VIK: je přeceňovanej. je to zbytečně složitý a poselství nebo nějaká přesahová alegorie nula. teda myslim.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    STEMBUS:
    V imax to bylo vizualne uchvatny, zvlast po brcku. Neskutecna jizda. Soundtracku jsem si ani moc nevsiml. Urcite bych nerek, ze to je spatny film. Do imax chodim moc rad, akorat tam zajimavy filmy davaj malokdy a GITS byl po dlouhy dobe film, ktery stal za to. Na GITS serialy a filmy jsem koukal tak pred 10 lety. Od filmu jsem zadny poselstvi ani strhujici, prevratnou myslenku necekal.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    SHEALA: je to skoro tak spatny jako ten samotnej film, bohuzel! :/
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    VON_GILOTINE: souhlas... obzvlast dialogy s Maelcumem stoji za to, napr:
    `Mon, you bossman gone ver' strange.' `Keep callin' down here wi' _orders,_ mon, but be some Babylon war...' Maelcum shook his head. `Aerol an' I talkin', an' Aerol talkin' wi' Zion, Founders seh cut an' run.'
    na druhou stranu nic s cim by si clovek co hral online multiplayer neporadil :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ono zas v eng to vetsina lidi nema sanci dat. ten jazyk tam je uplne jinde. zadne cteni pro deti
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    mám tu Rauvolfa a četlo se to fajn
    nakonec jsem stejně koupil všechny tři v EN :)
    MBR
    MBR --- ---
    neffa nebrat. ten novejsi je mnohem lepsi.
    VIK
    VIK --- ---
    Neuromancer - jaký překlad? Neff nebo Rauvolf? Kdysi jsem nedočetl Neffa (vydání 2001), protože jsem se v tom dost ztrácel. Teď jsem koupil Rauvolfa, ale na základě prvních pár vět mě to teda trochu odradilo. Nehledě na to, že Rauvolf má o sto stran víc. Váš názor?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    QWWERTY: škoda, že je Brion James už skoro 20 let pod drnem..super herecká typologie..
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    TRAGED: v květnu vyjde v češtině od crwe
    P_T
    P_T --- ---
    TRAGED: cena je skvela, skoda jen, ze je to digital :/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ghost in The Shell - Comics by comiXology
    https://www.comixology.com/Ghost-in-The-Shell/bundle/1662

    Je v akci za polovic :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    trololo :)
    PETINY
    PETINY --- ---
    ééééééch....

    FFFILM: Recenze: Ghost in the Shell (2017) - 50%
    http://www.fffilm.name/2017/03/recenze-ghost-in-shell-2017-50.html
    KRYZSTOFF
    KRYZSTOFF --- ---
    Elon Musk Launches Neuralink to Connect Brains With Computers - WSJ
    https://www.wsj.com/...cles/elon-musk-launches-neuralink-to-connect-brains-with-computers-1490642652
    Elon Musk Launches Neuralink to Connect Brains With Computers. The billionaire entrepreneur now wants to merge computers with human brains to help people keep up with machines.
    ALWA
    ALWA --- ---
    JOSE_MAT: tomu se říká chimérismus, nepletu-li se. dvě nezávislý entity, jeden organismus.
    SPATZIER
    SPATZIER --- ---
    GULDUR: az zas tak extrem to nebylo, ale jak pises, spis zamereny na cloveka co o tom slysi poprvy
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JOSE_MAT: Pardon omlouvám se, mám nařízeno úmyslně šířit desinformace od iluminátského ústředí...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    GULDUR: Hilary Clinton je reptilian, oni uměj měnit podobu, tak jakýpak parazituje v těle?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam