• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    SATAI
    SATAI --- ---
    Docela zajimave to ukazuje silu blogu, uvidime, zda je jen virtualni, nebo se promita i do realneho sveta.
    Nevite nekdo, zda to tak vre i na dalsich diskusnich serverech, nebo opravdu vsechny demonstrace organizuje nyx? ;)
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    převzato od ID HARALD :

    Celý den dneska sleduju co se děje kolem Czechteku a jímá mě hrůza když vidím, jak policajti bez jediného logického důvodu nejdřív brání přístupu lidem v přístupu na pronajatý pozemek a pak je rozhání vodními děly, slzným plynem a obušky.

    Myslím, že letos udělali pořadatelé téhle akce maximum pro to, aby neobtěžovali ty, kdo techno poslouchat nechtějí (pozemek vedle dálnice poměrně vzdálený od nejbližší vesnice), uzavřeli s majitelem smlouvu a stejně byli policií rozprášeni. Všechny důvody k zásahu, jak je v průběhu dne policie uváděla, se ukázaly nepravdivé.

    Kdo mě znáte, víte, že techno není moje hobby a freetechno komunita vůbec není moje krevní skupina. Proti takovémuto chování policie je ale nutné zásadním způsobem protestovat. Naposledy jsem něco podobného co do důvodů a stylu zásahu zažil o Palachově týdnu v lednu 89 a potom na Národní třídě.
    JOORAY
    JOORAY --- ---
    telepresence? take nieco zrovna vyvijam :)

    podla mna toto je cisty cyberpunk:

    http://www.voltaicsystems.com/bag_pouch.shtml

    (sorry za reklamu, nie som s tou firmou nijak spriahnuty, len mi to pripada, ze sa to sem hodi). taska so solarnym panelom. skoda, ze to neutiahne notebook, ale PDA a mobil ano.... celkom huste :)
    UV_CAT
    UV_CAT --- ---
    imho to sem rozhodne patri:
    BiReality: Mutually-Immersive Mobile Telepresence


    http://research.compaq.com/wrl/people/jouppi/eTravel.html
    ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Forget Phishing Just Buy Personal Info
    Iago writes "If you need information about a person in Moscow, just go to the market and buy it. The Globe and Mail reports that along with the usual pirated software, cd's etc. you can find out information such as the bank records of your competitors, motor vehicle information and tax returns. The question is, how much of this information is being sold in other countries, perhaps in a more sophisticated manner?"

    http://it.slashdot.org/article.pl?sid=05/07/07/056238&from=rss
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vcera na Discovery davalli Alien planet. Fiktivni dokumet o pruzkumu prvni mimozemske planety. Materska lod se jmenova prave Von Braun :)

    Ja jen ze si porad rikal odkud ze je mi to jmeno lode povedome.

    (krome toho ze Von Braun je nemecky, pozdeji americky raketovy konstrukter :)
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    Neni tezke si ji predstavit na reklamnim panelu v obchodaku na Recreation decku Von Brauna.
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Ono tam moc na pochopeni neni. Jen jsem jednou uvidel tuhle fotku Mathey a nevimproc si vzpomel na System Shock 2.
    SMETI
    SMETI --- ---
    Lukashiva tyvoe tak to sem nejak nepochopil :D
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---


    jedna demence z jednoho rana.
    sice to moc vzletne neni, ale je to taky saaajbr, neee?
    Mimochodem, Gibson je boziiiii.
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    ICE: A to tě takové věci napadají normálně? Kloboukdolů :-)
    ICE
    ICE --- ---
    ADYZ //*ee asi jsem se vyjadril prilis vzletne, to jako ze tu reklamu stvorila ma okorala seda kurka mozqova ;))
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    ICE: Co je "osobní slogan"? (omlouvám se, jestli se ptám hloupě ;-))
    ICE
    ICE --- ---
    ADYZ: jeden z osobnich sloganu na budouci reklamni kampan. to prijde! ;)
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    ICE: Moc hezké... odkud to je?
    ICE
    ICE --- ---
    Whisper Your Poetry
    -SenseNet Corporation-
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    zahajil bych akci "Trust cp voe" :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CP neumrel, dokud ho bude mit nekdo rad ;)
    ja ho rad mam.
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    thx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam