• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANLIBEREC - mesto jinak... :o)

    Hotovo. Hirošima Hadr. Hasne Hulení, Hyeny Hodují.....

    rozbalit záhlaví
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    KOOTCHA: jste si doma udelali saunu?:)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    KOOTCHA: sauna project jsem chtěla doporučit, ale nevěděla jsem, zda ještě v Liberci - Vratislavicích fungují...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Díky. V Bauhausu právě je úplná prdlačka stejně jako v Mountfieldu. Ale nakonec jsem našel tady https://www.saunaproject.cz/
    WYMA
    WYMA --- ---
    KOOTCHA: mooozna prodejna v bazenu v Jablonci
    AQUALOCO
    AQUALOCO --- ---
    KOOTCHA: spíš Bauhaus
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Asi jsem to měl líp specifikovat. Myslim jako teploměr, vědro, klobouk... Prostě specifický sauna věci.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    KOOTCHA: A vonný esence bych pohledal v lékárně/bylinkářství v Moskevské.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    KOOTCHA: župan a boty asi C&A nebo podobný krámy s hadry, kartáč v drogerce. Jedinej problém je asi čapka, ale už jsem viděl lidi i ve vlněný...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Nemáte prosim tip kde by se v lbc dneska daly koupit nějaký doplňky do sauny?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILAZAJICEK: To PDF ma 252MB ?!?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MOZEK: Je tam specifikovan I pocet lavicek na m2 nebo to je volitelne jak se vejdou? Ok:Jdu si to precist.
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    Liberec má manuál veřejných prostranství

    Dnes zastupitelstvo... - Kancelář architektury města Liberec
    https://www.facebook.com/share/p/X5efh5oN76GjcjdU/?mibextid=WC7FNe
    TOM
    TOM --- ---
    7. - 12. květen
    Anifilm 2024
    https://www.anifilm.cz/cs/
    RSZ
    RSZ --- ---
    zajímavý vývoj:

    Andreas Papadopulos
    @andreas_ppdp
    ·
    1 h
    🇵🇱❗️Varšavský správní soud zrušil ekologické rozhodnutí týkající se těžby uhlí v dole Turów. Podle rozsudku bylo minulou vládou PiS vydáno v rozporu se zákonem. Na jeho základě získala státní firma PGE licenci na provoz dolu do roku 2044.
    RSZ
    RSZ --- ---
    Pardon za tapetování hovnama, ale jinou důležitou diskuzi snad neruším:

    situaci na místě jsme prověřili a problém není způsoben neoprávněným vypouštěním z přilehlých domů, ale únikem odpadních vod z veřejné kanalizace, konkrétně odlehčovacího objektu umístěného ve východní části lesoparku. Provozovatel kanalizace (SČVaK) obratem zareagoval a dnes se snažil vyhledat a odstranit závadu (zřejmě překážku v kanalizační stoce za odlehčením) tlakovým čištěním. Snaha bohužel nebyla úspěšná a závada je vážnější, a proto na místo v pondělí nastoupí těžká technika a provede servis kanalizace svrchním výkopem.
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Dneska byl v Alšově obří hovnocuc, tak snad řešil tohle.
    A správné řešení - napojeni na kanalizaci - rozhodne není složité, možná není levné. A jak píše rsz, nejsme Uzbekistán 1960.
    GECKO
    GECKO --- ---
    RSZ: AHa... OK. V tom případě bych tipnul, že to je přepad z nějakýho septiku, kam odtékala "přečištěná" voda a něco se stalo... je přeplněný, něco je přicpaný a pak co nateče jde rovnou do toho přepadu... Původce o tom dost možná ani neví.
    RSZ
    RSZ --- ---
    GECKO: ne, není to voda z pračky, potok je komplet plnej hajzlpapíru a rozhodně se to nedělo, trvá to cca od vánoc a je mi vlastně úplně u prdele, jak složitý to je odstranit, nejsme nějakej -stán a není rok 1960
    GECKO
    GECKO --- ---
    RSZ: Já se ho nechci zastávat, tohle je zjevně hodně na hulváta, ale zase to asi není nově vzniklé a řešení nemusí být jednoduchý, jakože někde otočí kohoutem a splašky tečou do kanalizace.

    Někdo tam má evidentně dlouhodobě trativod na šedou vodu. Tohle vypadá jak z pračky nebo tak něco...
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    RSZ: můžeš!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam