• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VON_GILOTINEdnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc..
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: uf, doufám v to :) jinak Roni tam ma hodne tech novejch rerapzent veci a taky kej bootleg massive attack "unfinished sympathy"...cjoooo.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    hezka domenka a mozna ti vyjde ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: no ja si zatim stale stojim...je tam origo a pak klasickej Roniho efekt a na to nalepenej dogs.... danny ma stejnej zacatek..jakoze taky origo a nato nalepenej kej bengr ALE vime zejo ze Danny ted s Ronim sedeli ve studiu...takze bych se nedivil kdyby si udelali svoje mashup reworky nirvany a kazdej trochu jinou version... kor kdyz to hrajou jen oni dva.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ale jak jsi prisel jak fraja, to je prece mashup roniho :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK:
    AKISAN: ty woe dyk to je zase uplne jiny po ty nirvane nez u toho Roniho kterej tam ma nalepenej ten Dogsploitation..tak nevim...ze by si oba udelali mash upy nirvany... divny.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: du na to!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    je to mozny, ja tady ty srace neposloucham a na prvni poslech mi to prislo jako loadstar.
    co ta nirvana.?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    APOKAKODEX:
    SOLDIK: get me free andy c rmx aka prace Wilkinsona boys ,)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    APOKAKODEX: jj, Andy C aka ruce Loadstar :)
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    SOLDIK: to před tím myslíš Major Lazer - Get Free (Ft. Amber Coffman) (Andy C Remix) ?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: 3:40:00 a to pred tim jsou Loadstar? ted si nevybavim a chci to vedet :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: davej minutaz v Dannym ...hned proklepnu a popripade reknu ze sem čuráčí hlava :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: danny byrd to hraje taky, je to stejny?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: tam seven nation army, do toho nirvana edit kterej si klaciky "natahne" tak jak to dela ostatne Roni skoro furt na tom ma nalepeny dogsploitation. imho dobry, bavi.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: nezda se mi
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: je to jeho mash up edit prece s timhle...

    Bad Company uk - Dogsploitation - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=8DByOqR6nVU
    TOMSELY
    TOMSELY --- ---
    SOLDIK: Danny Byrd super!
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    SOLDIK: LKD: když jsem myslel, že to psal jeden člověk, tak to mělo takovou větší kadenci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam