• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VON_GILOTINEdnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc..
    CODESHIFT
    CODESHIFT --- ---
    The Sect Music Vs Subsistenz // MethLab Mix - 2013
    https://soundcloud.com/methlab-recordings/the-sect-music-vs-subsistenz
    STRATO
    STRATO --- ---
    VON_GILOTINE: ještě 14 dní zpátky ho celkem jel
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KAMCZA: jako dnb labely? ja te beru ze dnb uz nejedes, tak nevim jestli mluvis o dnb labelech
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KAMCZA: dnb?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    a Albert to je současnej hospital..
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: + Globus! Tam je svet jeste v poradku...Penny je whack a Billa predrazena))))
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Labely který sleduju svůj zvuk určitě maj. Je to jako se sámoškou, nějaký zboží maj v Penny, nějaký v Tescu a nějaký v Bille (mainstream). Já osobně preferuju Sklizeno nebo famářský trhy (jakoby undroš).
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    VON_GILOTINE: no oni skoro zadny labely uz dneska svuj zvuk nemaj, mozna je to prezitek prave z doby, kdy tomu tak bylo. navrat metalheadz k jejich klasickymu styly budiz skvelou vyjimkou.
    PECIK
    PECIK --- ---
    VON_GILOTINE: pri hledani desek (v minulosti) a mp3 v soucasne dobe s premrdstvem labelu opravdu ano...(prikladem treba Proximity, Dispatch ve sve dobe)...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LOPIK: ano ja vim, jen to asi dycky bylo jinak nez jsem dle danyho oblibenyho releasu chtel.
    proste nekdo asi zere zvuk labelu, ja zeru zvuk producentu.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: Labely ale často jsou záruku určitýho zvuku a kvality - minimálně v každým sedí někdo, kdo rozhoduje o tom co mu tam vyjde a když se nebudeme bavit o opravdu velkých labelech, co dělaj všechno, tak se dá většinou líp řídit podle labelů (obzvlášť když zhruba, co v kterým období zhruba dělali) než podle jména producenta, kterej může dělat housový věci někde a junglový jinde..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    o tom nemuzu mluvit. a dodnes to vnimam trochu jinak kdyz treba 8 releasu z 10 na nem patri ed rushi a opticalovi
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Tak treba virus :]
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PECIK: fakt? fascinujici. ja se o to mozna parkrat pokusil a dycky jsem toho rychle nechal, nebot kvalita nikdy neodpovidala impresi dane onou peckou. vzdycky jsem jel jenom po jmenech producentu.
    vyjimek bylo jen par. Cell recordings a sveho casu beta, nuelectro a offkey.
    kdyby labely byly zarukou nejakeho zvuku nebo kvality. ale tyhle vylety do poznani me dycky usvedcili z opaku
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    PECIK: kdyby to tak delal kazdej, nas zivot je o hodne jednodussi)
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    CRUSHEER: ja to zas vnimam jako moznost ukazat, ze onen dj ma fucking dubplates :D prece jenom u znamyho dje bych si poslechnul set bez tracklistu, ale u neznamyho ocenim, kdyz tam ma dubs, co jsem nikdy neslysel a ani treba nevyjdou... jinak [ PECIK @ dnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc.. ]
    PECIK
    PECIK --- ---
    CRUSHEER: no spise jde o to, ze pokud nektery z labelu neznas a onen trek te nenecha v klidu, jdes a prostouras dalsi treky na danem labelu... (tak to delam ja)
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    CRUSHEER: ono to smysl ma a nema. label je znacka a neznamy jmeno se zavorkou za jmenem tahne vic nez bez zavorky. na druhou stranu je treba priznat, ze set znamyho dje si asi poslechnes zavorka nezavorka :)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Ja jsem treba prisel asi moc pozde na to, abych pochopil nejakou funkcni dulezitost psani labelu, na kterym track vysel, vic nez uchylku nas nadsencu do jakesi pro verejnost obskurni elektronicke hudby :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam