• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VON_GILOTINEdnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc..
    VEX
    VEX --- ---
    STRATO: dynamika mi vždycky kazila dojem z akce
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SYXAO: tak já měla 4 roky jen Reloop nějakej za pár šupů a stačil. Teď mám Akyiama MC3 a taky stačí :) Na "lepčí" hraní mám jakoustakous relikvii - přes 18let starej Rodec MX180 po Mayapurech (tím chci ilustrovat, že dostával fakt slušnej záhul) a i přesto šlape jak hodinky - nedám na něj dopsutit :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: hele já všechno nahrával na tříkanálovým numarku za asi 2 litry a taky se za to nestydim... do dneška jsem si nekoupil pořádnej mixák...
    horší rozhodně ne spíš bych tam vypadal jak UFO
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: low noise profi DJ mixer...to necham 10 minut zapnuty bez hrani a lidi si myslej, ze maj v pokoji vceli uly :D

    VEX: uz dost ale! :D
    VEX
    VEX --- ---
    Hele v pohodě, sem za pulkou toho setu a Vašek to stejně nevyhraje. Pořadatelé by museli překopat line up.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ja cim jsem starsi, tak se mi nechteji nektery i kdyz uz nefungujici veci vyhazovat, ale behriger by letel a jeste bych mu zamaval.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FALLENGEMINI: chápu, lovely šrot :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    GENERIXX: beru na vedomi, priste vynechavam :D btw ja ten Behringer mam rad...sice je to mrdka, ale jsem na nej zvyklej, citova vazba... :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: no ty si uplny kloucek jeste, tak nepicuj :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: řekni mi to do vočí:D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    skoda ze poradatelum je to u prdele :)
    vybiraji stejne decka ne?
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: bych ho musel nejdřív nahrát .)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: pravda je, ze se zurive ucastni snad kazdyho vyhlasenyho kontestu, ale zas na druhou stranu - kdyby to ti zbyli mlady takhle rezali a fakt do toho sli naplno tak jako FG, myslim, ze by ty poroty nevedely koho driv vybrat. Ale faktem zas je, ze tech kontestu ted uz par vyhral a vi se o nem, tak by taky nejakej moh treba vynechat. A to rikam i presto, ze ten set neni my cup of tea.

    A malej bod za to, že se pral s Behringerem - ja bych to zahodila rovnou :)

    SYXAO: Noa? Starší = horší? Kdo nic nezkusí, nic nemá ;) A Vex - word!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO:
    VEX: presne, souhlas s vojtou, takovejch mixu neni nikdy dost! :)
    VEX
    VEX --- ---
    SYXAO: tím spíš dávej!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: stejnak by tam ten můj mix poskládanej spíš ze starších desek působil jak pěst na oko...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: ja kdyz jenom uvidim FG - novy mix, tak chci jit do duchodu... a ty mlady kvuli nemu ani nezacnou hrat.
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: prej jindy:D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: prosimte, dej sanci i jinym
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam