• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VON_GILOTINEdnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc..
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    FALLENGEMINI: tohle přesně dělá moje mladá, ze me svýma odpovedma zatahuje do něčeho, co jsem vůbec nerekl :-D
    RONDO
    RONDO --- ---
    já bych všechny ty pozitivní emoce zakázal
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: tanceni a citeni se s projevem pozitivnich emoci nevylucuje. mavani jsem myslel primo na stagi, ne v davu :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: nak si vubec neorzumime.
    spravna definice je tancit a citit a ne mavat na sebe
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: to bychom tady mohli sedet do konce zivota. jestli je tvoje definice spravnyho klubovyho chovani sedet na kresle a povidat si s polozamracenym vyrazem, maximalne si poklepavat nohou do rytmu, tak se divim, ze jsi jeste nezbehnul k deep housu nebo neprestal chodit ven vubec :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: ne chci rict presne to co jsem napsal. kdyz se vsichni lidi smejou fotej a mavaj na sebe a na dje rucickama, tak si na hudebne spatny akci.
    dej mi priklad mixu nebo tracku kterej te rpirozene navodi tohle udelat.
    MAIN2
    MAIN2 --- ---
    FALLENGEMINI: co si me berete do pussy :))))))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: jinymi slovy tim chces rict, ze slusny clovek sedi doma a nechodi nikam :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: akce kde se vsichni vesele bavi a mavaji rukama jsou akce kam slusny clovek nechodi. kdyby takle v roce 01 vypadaly dnb akce, tak se mi nikdy nezaryjou pod kuzi.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ty openingy jsou svym zpusobem nevdecny sloty, ale nejak se zacinat musi. ja si myslim, ze je to i spravny, aspon se my mlady ucime trpelivosti a urcity pokore svym zpusobem. kdyz vidis ty fotky a videa z akci, jak se tam vsichni vesele bavi a mavaji rukama, je snadny podlehnout pocitu, ze od prvniho hrani v klubu je z tebe hvezda, ale tak by to bejt nemelo :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    souhlasim.
    RONDO
    RONDO --- ---
    ale zas by to bylo vtipný, kdyby tam těch deset lidí, co v osm přijdou, pořádně pokrosil :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    i kdyby hral jen skullstepy tak je to uplne jedno pac bude hrat v ten cas kdy pisete ze hrat bude ze.. to je tvrda realita. ja jsem sveho casu hral v matrixu kde to headlinoval ed rush a hral jsem od osmi do deviti nebo do pul desaty a bylo tam stejne tak deset lidi, z toho osm moji pratele co se na me prisli usmivat
    RONDO
    RONDO --- ---
    mně přijde ten Shiftyho vítěznej od třetího tracku dál fakt parádní...
    dělat set s ohledem na to, že vítěz hraje 20:00-21:30 (nebo se pletu?) by imho znamenalo ideálně vlastně vůbec nic nenahrávat
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    to je on
    LIQUID FLIGHTS w/ DBRIDGE - dj contest mix
    https://soundcloud.com/michael-kelso/liquid-flights-w-dbridge-dj-contest-mix
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    tak mě se nejvíc líbil ten mix toho slováka z těch co jsem slyšel, ten co vyhrál mi přišel takovej moc liquid a moc rozjetej nazačátek akce...
    MAIN2
    MAIN2 --- ---
    FALLENGEMINI: jo mix vítěze už jde na flešku a do auta, jsem rád že se hrajou liquidy ,)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MAIN2: jak rikam, bylo to extremne tezky vybirat, tech paradnich mixu se nam tam sesla cela rada, klobouk dolu a velky diky ucastnikum, byla radost ty mixy poslouchat :)
    MAIN2
    MAIN2 --- ---
    FALLENGEMINI: tak jo no, za Ivy Lab palec hore, a za Xtrah - No Good (METHPLA014) bych ho taky volil a za Lenzmana mu tleskam i nohama a za mixy velká 1!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam