• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VON_GILOTINEdnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARIHAI: Jj taky jsem umel,uz je to pryc..
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: fer
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: ale zas na druhou stranu ten jejich sound je dost lehko rozpoznatelnej, dneska takový věci moc nevycházej...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: no treba stary Bad Company veci maj tak dobrej zvuk, ze se tem neznalym obcas ani nedivim :D ale souhlas
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: hele s tím mám taky problém prostě známá melodie třeba mám i desku ale taky si ne a ne vzpomenout na jméno, vesměs se orientuju podle obrázků na středu nebo na obalech a podle katalogovejch čísel ;-) ... já měl spíš na mysli takový to zvolání tvl to je hustá věc co to je? to je určitě novej maztek? (případně dosaď libovolný jiný trendy známý jméno)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: to sem byl já....bejvávalo)))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    uz nevim kdo to presne byl ale pamatuju si ze nekdo sypal z rukavu i katalogovy cisla :]
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: tak obcas ti neco vypadne, cim vic tracku znas, tim horsi to je, hned sice poznas zvuk, ale jmeno ti ne a ne naskocit :) nehlede na to, ze ne kazdej fakt muze bejt chodici encyklopedie a holt tu a tam nejakej historickej milnik mines, i kdyz se o to zajimas. treba Zincuv set na LiRu byl super edukacni material i pro ty, co uz o drum & bassu neco vedi, nadherne v tom prurezu ukazal, ze v ty soudoby produkci se vlastne nic nedeje a vetsina veci, nad kterejma dneska ukf fans uchcavaj byla v drum & bassu i pred 20 lety, akorat to nemelo tak vypulirovanej zvuk se snarem ve stylu hrebik do hlavy.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    btw i podobně se mě někdo ptal na comix - be true
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: byl to dj kterej hraje dýl jak já
    VEX
    VEX --- ---
    Ale jistěže si na nich můžeme pohonit ego a vysmát se jim, že to neposlouchaj tak dlouho jako my:D
    VEX
    VEX --- ---
    MARIHAI: Myslím že otázka "co to je?" už je začátkem toho jejich studia, tak proč se na ně zlobit:)
    SYXAO: To jsou ale notoricky známý tracky pro nás, co to posloucháme 10 let. Zase tolik nás není i když to tak může vypadat vzhledem k tomu, že se pohybujeme v kruzích notorů:)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: u notoricky známejch tracků je to ale dost napováženou, zvlášť teda když se tě zeptá dj (nebudu jmenovat) co hraje dnb...
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VEX: tak at se koukaj probrat a dostudovat si to :)
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX: No a co maj dělat, když to dneska skoro nikdo nehraje. Nějak to zjistit musej, tak jste to byli zrovna vy, kdo jim otevřel bránu do krás drum and bassu.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VEX: vole ale když se tě ptají na The Nine nebo na Pacmana, tak to už je na opáčko z mejdanologie...
    VEX
    VEX --- ---
    Už delší dobu přemejšlim jestli lidi tady na nyxu fakt nejsou na palici. Asi teda jsou no. Ne každej má v hlavě dnb encyklopedii, tak se proberte.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    no mě se zrovna v pátek stalo že se mě lidi okolo ptali co to je za track když zinc zahrál creeper
    RONDO
    RONDO --- ---
    GENERIXX: mě se to občas stává taky, dycky DOUFÁM, že je to nějaká nová věc z Metalheadz nebo 117 nebo tak něco a pak zjistim že jsou to nějaký 90' Source Direct, který jsem opomněl.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    GENERIXX: nj nejsem po tom čtyřdenním kalení zrovna moc politicky korektní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam