• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    NASA
    NASA --- ---
    DIOM: ono neni divu, ono to vetsinou za moc nestalo, nebo aspon nevydrzelo tak dlouho, aby to za neco stat stihlo, ale tohle aspon vypada, ze to mysli vazne, design se mi libi, daleko od adrie to neni, tak se rad zastavim :-))
    DIOM
    DIOM --- ---
    NASA: fakt? bavime se o Surf & Beach nebo jak se to jmenovalo? jsem si vzdycky myslel, ze je to jen bar..tak sry, ten podnik sel uplne mimo mne
    NASA
    NASA --- ---
    DIOM: ale jo, bylo tam par pokusu o klub a to v ruznych smerech - byl jsem tam na visacich i jsem tam klickoval mezi tema nejdrsnejsima hoperama, co maj budik s fiftycentem :-))
    DIOM
    DIOM --- ---
    Z47TC: dřív to pokud vím klub nebyl a teď z toho klub snad bude..takže jo ;)

    jinak je tu ještě jeden novej podnik, klub Mlýn v Kalikovským mlýně..ale tam tomu moc šancí nedávám..už jen proto, že 2 měsíce od otevření o něm pořád nikdo neví.
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    DIOM: bomba! 8-)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    aha takze predelani jednoho podniku na jinej se rika novej klub????

    //neberte mne vazne neumim nic jinyho nez prudit ;))))
    DIOM
    DIOM --- ---
    JUNGLEBOY:

    THC klub, Tylova 2 (pokud se nepletu)

    btw. bude i pravidelná měsíční deep house session ;)
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    slysel jsem ze se ma v plzni otvirat nejaky novy hudebni klub, nevite nekdo neco blizsiho?
    TYPEK
    TYPEK --- ---
    Jen úpřesním,že Špilar má prodejnu i na Klatovský (pod SPŠ Strojní).
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    NASA: Super! Diky moc. Ta rybarna byl muj tajnej tip.
    CXI
    CXI --- ---
    21112009

    Benefice, na kterou možná přijde i kouzelník :-)

    NASA
    NASA --- ---
    DOOMBRINGER: jo, nakupoval jsem v rybarne vedle bigburgra, jsou tam ochotni a byl dobrej. je lepsi se zeptat, kdy maji zavoz a pak staci prijit ten den a rict jim, ze chces na susi - vyberou nejakej peknej kus.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Zdravim. Mam otazku - nevite jestli se nekde v plzni da sehnat cerstva ryba (losos, tunak) na sushi? Dik.
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    dikys!
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    THE_ID: lampiony prani se v plzni pokud vim neprodavaji, mi si je objednavame z prahy
    MENY
    MENY --- ---
    THE_ID: Ja te zeru:))
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    nevite, kde v Plzni sehnat Thajske letajici lucerny?
    FOSTEX
    FOSTEX --- ---
    Pronájem v centru: Do bytu 3+1 v centru Plzně (Škroupova ulice) hledáme fpohodě spolubydlící/ho. Byt je dobře dispozičně vyřešenej - neprůchozí pokoje, nová kuchyň a koupelna, plovoucí podlaha.....infočíslo 728 240 941 Vladimír
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam