• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    LEE
    LEE --- ---
    "Téňo v pohodě vol 2" //26.1.2024 -> Zluticka 9A

    -WOtekk
    -TOkkra
    -Čkd
    Hosté:
    Nezbis▶️Biftek
    Adam▶️Chauss
    Johny▶️Red Box

    TÉŇO v Pohodě VOL.2
    https://fb.me/e/42z04M15p

    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    LEE: husty, fandim :)
    akorat to misto je pro mne krapanek z ruky :/ pockam na program, co nachystate :)
    LEE
    LEE --- ---
    Cus, zase otevirame klub Pohoda ve stejne sestave jako driv akorat na jinem miste ..tentokrat v Remusu (jak byla driv Runway).

    Budem radi kdyz se nekdo dostavi na pokec :) Kdyby si nekdo hral zahrat obcas tak do zprav pac delame program na rijen/listopad.

    EZDY
    EZDY --- ---
    Dnes od 22:00 Marek Cába a spol. Jazz Jam session v Andělu
    EZDY
    EZDY --- ---
    Dnes koncert kapely Fortel v Andělu od 20:30
    CHILDRENOFKARMA
    CHILDRENOFKARMA --- ---
    Co se tady děje ? Děje se tu něco ? Nebo ticho po pěšině ?
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    PAYAONE: On tam v celým tom vnitrobloku i místo tohodle domu měl být obří nákupák, bylo to už i celý nakreslený. Pak od toho nějak upustili, nevím, zda je to pořád ve hře.
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    VAGABUND: bourat asi ne, ten barak ma celej nejakej hokejista? Myslim...nebo aspon mel a ten ma asi zajem aby tam furt neco bylo teda spis aby se platil najem :) takze spis asi Pohoda sporadicky jak tady psali a nebo jen v ramci akce....
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    PAYAONE: aha, jakoze uz se fakt zacne bourat???

    btw - co tu dneska mame za manevry? pred chvili se spousteli naky komandos z vrtulniku na ty reflektory u fotbalovyho stadionu o_O
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    VAGABUND: byl jsem cca 3 tydny zpet v Baru u Kylla (bejvalej Neutral) a mel to i se stagei v Pohode...tak nevim jestli ma oboji...a nebo jen si pujcil aby udelal 2.stage? Pohoda je jinak uz hotovo ne?
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    XBAHNO: koukam na to - esli on to neotvira jenom na akce - uz sem tam zaregistroval nejaky pankace, jungly / dramy..a ted koukam Adolfo, kteryho sem taky nevidel asi 1000 let :)

    ANTONIN: hele a pantik jeste funguje, tak jak fungoval??? mi ted vypravela moje velmi ordinerni kolegyne, ze tam byla 1-2 tejdny zpet na nejakym konciku a imo nechodi na nic vostrejsiho nez bluegrass..

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ANTONIN: Vidis to, na toho jsem zapomel. Nebyl jsem tam leta, ale jo, budu se muset tam zastavit.

    VAGABUND: Vokolo pohody jsem sel pred dvema tejdnama a nevypadalo to otevrene. Myslel jsem si, ze si spravim naladu po tom wtf v belfastu, to sem fakt nepobral. Sally muzu prubnout.
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    Befast wtf indeed...tam uz nechodi snad nikdo...
    Pohodu by mel mit Killa (sp?) a asi by to nemuselo bejt uplne zly, ale letos sem tam nebyl :/ (nekdo zkusenost?)
    Jinac tak nejak Sally, kdyz neni narvano / Druzba spise podvecery...
    Zach klasika
    a esli nejaky tipy rozumny, tak taky beru :)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    XBAHNO: k panterovi vole ne asi? ;)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Zbyla jeste nejaka hospoda? Pohoda fuc, z belfastu je wtf?, snad jeste paya dobry, ale jinak, kam ted zajit ve meste?
    EZDY
    EZDY --- ---
    Hledám volný byt 3+1 nevíte o něčem? díky
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Nemáte někdo fotokomoru? Mám vývojku, ustalovač i tank, ale nechce se mi pak vyhazovat jednou použitou vývojku. Potřebuju vyvolat jen jeden ČB film
    ONPREJ
    ONPREJ --- ---
    Ahoj, stavte se v pátek 24.7. na benefit pro FNB v Belfastu https://www.facebook.com/events/262018758390649/
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Kdepak je dneska votevrino?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam