• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    FLOE
    FLOE --- ---
    Z47TC: Sem z jinyho kraje, kde se k lidem chovame trochu jinak, nez je zvykem v Plzni, jak jsem zjistila. Ale uz jsem si zvykla a moje plzensky okoli taky ;] Ale jestli ti to udela radost, sejit se muzem, nic zavranyho nezjistis.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    FLOE: nechces zajit na kafe...vazne by mne zajimalo jestli to byl jen zkrat a nebo je to diagnostikovatelny, pripadne jak ;))))
    FLOE
    FLOE --- ---
    AMANES: Uz me to zaclo lehce cilit :]
    AMANES
    AMANES --- ---
    Teď sem z toho trochu zmatenej, kdo vlastně hysterčí :D
    FLOE
    FLOE --- ---
    ARXIE: Hele, ja chapu, ze ses zaujatej, protoze to vlastni tvoje dite a ze si tim padem budes snazit obhajit i tu sebemensi kravovinu, ale fakt me s tim nebavis. Po xty rikam, ze mi to je uplne ukradeny, at si tam objednava kdo co chce. Ja nemam duvod zrovna jemu neverit. Styl jedna baba povidala plati v pripade, ze to rikal nekdo kdo to rikal tamtomu co to rikal. Coz mi v ramci toho, ze to zucastnenej sdelil primo me nesedi. Trochu si srovnej pojmy.

    Kazdopadne na me uz nedela dobrej dojem to, jak se to tu hystericky snazis obhajovat a sam nemas zadnej podnet, kuli kterymu by se dalo duverovat tvymu tvrzeni. Akorat zaujaty napadajici vykriky dotcenyho otce, nic jinyho a jeste do toho pletes veci, o kterejch tu neni vubec rec viz smrad z pizzamuziku... To sem pletes proc, rec je o jidle.


    REDTIME: V Plzni chodim jen do Satyra v Kardinala Berana.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    FLOE: A kam to chodis na jidlo nebo kde si objednavas?
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    FLOE: nikdy nemuzes vedet kdo sem chodi a pokud se vyjadris bez sebemensiho dukazu (tvuj kamarad si stezuje, naopak kamarad jinych zde tam delal taky a nestezoval si), tak se proste nemuzes divit reakci... priznam se, ze jsem alergickej na reci typu "jedna baba povidala" (a nedelam si iluze o tom, ze jime blafy, jenze to je vsude kam nevidis a ze pizzamuzici obcas smrdi.. to je normalni, on to totiz nikdo normalni delat nepujde kdyz nemusi)

    a co je pravda na vyrocich byvalych zamestnancu? o tom se da taky polemizovat - kdyz clovek, kteryho vyrazim z firmy, jako prvni udela to ze zacne posilat udani na BSA, ze firma pouziva nelegalni sw, tak to preci neznamena ze to tak je ;)

    /konec ot z me strany
    FLOE
    FLOE --- ---
    ARXIE: No heled, rikal to i v dobe, kdy tam delal. Nemam mu proc neverit. Jestli si to delaj vsude, tak at. Osobne chodim jen tam kde vim, co mi z ceho davaj. Ale je roztomily, jak se nekoho neco dotkne a hned hysterci. Vzhledem k tomu, ze ses chlap a jeste otec celkem prekvapeni. At zije normalni jednani. A znas to, na kazdym sprochu pravdy trochu... Kazdopadne, jestli maji byvali zamestnanci potrebu [coz potvrzujes] tohle rozhlasovat, asi nekde chyba nakonec bude. Ziju v okoli lidi, ktery by si to k zamestnavateli, kde to bylo ok nedovolili...
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    FLOE: otec majitele ;) .. kazdopadne jsi mne uklidnila, podobny informace se dozvis vlastne od vetsiny byvalych zamestnancu, nemusi se jednat pouze o rozvozy apod.; nebudu se v tom patlat (ta prvni veta muze a nemusi pasovat na 90% restauracnich zarizeni), ale opakujes neco co nemusi byt pravda
    FLOE
    FLOE --- ---
    Stacilo mi to, ze krome kucharu, tam ta jidla pripravuji sami rozvozci, nemytejma rukama, zasranejma od volantu a kdoviceho. Skladovani potravin k placi, nutili je ta jidla sidit. Uzirani jidla samotnejma rozvozcema nijak vzacny.


    ARXIE: Zbytecny utocny pindy, ktery me nezajimaj. Nauc se cist, pracoval - minulej cas = fotky asi nesezenu. Mam jistou zkusenost z duveryhodneho zdroje, tak predavam. At si s tim lidi nalozi jak chtej a klidne si to jedi. Ja bych si tam po jeho uprimnym vyrazu zhnuseni nekoupila nic. Jestli ti udelam klid na dusi a ujasnim ti, proc je tady ten tvuj vylev jeste zbytecnejsi, tak ne no, do ciny nechodim. Mas nejakej problem nebo ses potomek majitele, ze tady takhle vysilujes?
    NASA
    NASA --- ---
    ja taky prve bud pizza doma nebo gotti, ty mi chutnaji asi vic, ale mel jsem radi i z pizzabaru, tak zjistuju, co se deje a jestli mi nejaka epesni picerka neunika :-))
    takze diky vsem:-))
    DIOM
    DIOM --- ---
    REDTIME: no já jsem na ně prostě zvyklej ..a dojezdový časy mají slušný - bydlím nedaleko
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    DIOM: me posledni dobou prijde, ze akorat stoupla cena a kvalita sla dolu... ale maji jednu velkou vyhodu, ze berou platebni karty
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    De dneska někdo pít? státnice odloženy na září, tak můžu slavit už teď...
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    FLOE: jak na tohle reagovat? a do cinsky restaurace chodis? .. bydlim nad ni a obcas vidim co jim visi na balkone ;) a predstav si, porad maji plno stravniku.

    bud konrektni prosim a pokud mozno nejaky uveritelny historky, sezen fotky od kamose :)
    MENY
    MENY --- ---
    Pizza Antica - bezkonkurencne nejlepsi - pizza z pece, tenky testo, dobra poleva.
    AMANES
    AMANES --- ---
    Když sme u těch pizz, v Cortine teď 50cm pizza za 120: http://www.fajnslevy.cz/sleva/3954-jumbo-pizza-jen-za-115-kc/
    DIOM
    DIOM --- ---
    já teda pořád objednávám z pizza-doma ..sem tam mi teda přivezou připečenou placku, ale většinou je to dobrý :)
    AMANES
    AMANES --- ---
    FLOE: zkus se rozepsat, taky by mě to zajímalo. Objednáváme od nich už dlouho a většinou spokojenost. Kámoš tam taky makal a nezmiňoval se o žádnejch nekalejch praktikách
    LEJN
    LEJN --- ---
    FLOE: proc?
    ja sem s nima tak nějak pokazdy spokojenej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam