• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Kdyztak v zahlavi mate odkaz na klub UUD a taky jsem koukal na jejich web a tam jakasi pozvanka v pdf je, na Dione (studentsky web ZCU) je taky info at lidi prijdou na akci - takze se tam vsichni uvidime a zaparime na Rudeboye!
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    DJ_RUDEBOY: od 18.00 se tam dostane kdokoliv
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    YYUGH: imho je to jakoze se vytiskly pozvanky abychom pozvali lidi, ne ze je to na pozvani. zjistim.
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    YYUGH: Já si právě pozvánky vyzvedl a kamarádka z knížní vazby, která tam bude místo výuky pomáhat, říkala, že vstup možná bude volný, taky pořádně neví, ale v případě, že by přišlo až moc lidí, se rozhodně vyplatí mít pozvánku.
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    DJ_RUDEBOY: No, podle mailu co přišel, tak každý má k dispozici 5 pozvánek, což by odpovídalo tomu, že je to jen pro zvaný. Ale někde jsem zase viděla, že jde o veřejnou párty a tím pádem by měly být myšleny pouze jako informační leták, No, ale na druhou stranu by je dali volně k rozebrání, ne? Tak už taky teda nevím, jak to ti "Páni z vrhu" myslí ...
    Stejně už mi nic jiného nezbývá, než se spoléhat na to, že ty pozvánky nebyly a nebudou potřeba!
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    TARL_CABOT: ja vubec nevim, jak to funguje. pozvanky jsme sice dostali, ale nikdo nerikal, ze bez ni se tam clovek nedostane, to by bylo divny.
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    DJ_RUDEBOY: A je to volně přístupný? Kamarádka z údu mi na to dneska má dát lístky/pozvánky.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    DJ_RUDEBOY: super, tesim se!
    K009
    K009 --- ---
    20. Pig Fest se vrací na místo činu | eskanoiZZe.com - dark & strange music
    http://eskanoizze.com/20-pig-fest-se-vraci-na-misto-cinu/

    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    uud ma novej barak, tak dorazte na zahajeni. potom party)

    YYUGH
    YYUGH --- ---
    Taky spam ...
    Kamarádka prodává mrazák http://aukro.cz/mrazak-i2708714128.html
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    REDTIME: to divadlo vypada zajimave.. a jazz nebo jazzrock koncert treba?
    FOSTEX
    FOSTEX --- ---
    Sorry za spam, ale: HLEDÁM NOVÉ ZÁKAZNICE, KTERÉ V PLZNI JEŠTĚ NEMAJÍ SVÉHO DISTRIBUTORA KOSMETIKY ORIFLAME. Děkuji. Pište do pošty či adela.roudnicka@gmail.com
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JUNGLEBOY: Zalezi jakej styl mas rad. Ale treba v komornim hrajou Edith - vrabčák z předměstí, takze pokud mas rad sanzon, urcite se nudit nebudes. A nebo pokud koncert, tak v serikovce je J.R.Blackmoore a nebo trochu alternativnejsi Marracach orchestra pod lampou.
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    zajimaveho divadlo nebo koncert v sobotu vecer v plzni prosim?
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    EWELY: určitě doraž, je přesně tam jak řiká Paya :) mezi kolejema na borech. a nakonec kolega nebude mít balkán (jelikož už to několikrát prezentoval a budu ho mít i já), ale bude mít Japonsko...
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    EWELY: na borech , kousek od zastávky 4ky po levé straně mezi kolejema..tušim...
    EWELY
    EWELY --- ---
    KOZINA: docela bych dorazila.. kde je studna..:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam