úvod
témata
události
tržiště
události
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
účastníci
3L1NK4
BULKA1
CHUCK
DEATHKA
FATALIK
GIOVANNA
GLAVER
HONZITO
JARDAK
JAZZZ
KAJUSHE
KEKEL
LALAJ
LORDT
MIHAAL
MYSKAMONCI
MZL23
NEELLA
PANDA_JE_MRTVA
PEETIK
POKERFACE
R0C3S3K
SNOWWHITE
_T_
V3S
WYNDMYLL_238
Panel Story 2 - Peeni Walli ls. King Sound Steppaz
Peeni Walli Crew & King Sound Steppaz!
jako host DJ Gataro (Digital Folklore)
dancehall / reggae / raggajungle ...
... restaurace Na Panelu, Zbiroh
V pradávných časech, kdy jestě tráva byla zelenější a pivo teklo zlatavější a my klopýtali přes záludné překážky kladené systémem (nejen) školství vstříc temně-světlým zítřkům, jsme se s přáteli několikrát uchýlili na samý okraj křivoklátských hvozdů, pod tajemný zámek Zbiroh, do rekreačně-restauračního areálu Na panelu, kde jsme se jali velmi aktivně odpočívat.
Loni v říjnu jsme se po spoustě let vrátili na místo činu a protože to bylo podařené, dáváme si to ještě jednou, tentokrát snad za příznivějšího počasí. Kromě Peeni Walli Cru zahrají berounští King Sound Steppaz, DJ Gataro (Digital Folklore) a dost možná i mnozí další hosté! Znít bude především dancehall/reggae, dub a raggajungle, ale nelze vyloučit, že se objeví i další spřízněné žánry. Hudba přes den na terase (za příznivého počasí), v noci uvnitř v hospodě.
LOKACE:
http://mapy.cz/s/578M
Autem: po D5 směrem na Plzeň - Exit "Kařez, Cerhovice" a dál po značkách na Zbiroh. Na náměstí na kruháči první výjezd (z kopce dolů) a cca po 500m doleva, pak pořád rovně až k hospodě
Vlakem/busem: Praha, Hlavní n./Smíchovské n. - Kařez tam přesednout na bus: Kařez, Borek - Zbiroh, nám. Doporučujeme předem zkontrolovat na idos.cz
JARDAK
---
---
9:23:15 6.6.2013
+3
privezu sebou pujcovnu zonglovatek abysme se nenudili..
DEATHKA
---
---
16:10:04 5.6.2013
+1
píšu si:)
<<
<
autoload
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam