• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AKISANdnb track, který FAKT RULEZZZZZZZ!!!!

    Track, ktery vas posledni dobou dostal.

    Ankety o nejlepsi album roku 2011-2017 na nastence
    Ankety o nejlepsi track roku 2011-2018 na nastence
    Anketa o nejzasadnejsi album let 95-02 na nastence
    Anketa o nejzasadnejsi album let 03-05 na nastence
    Anketa o nejzasadnejsi album let 06-08 na nastence

    rozbalit záhlaví
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: tyjo to se dost divím, shiken hanzo jsem sem dávál poprvé minimálně před rokem a to jejich první EP na Cylonu vyšlo dokonce 2014... jinak souhlas

    SOLDIK: right!

    VEX: tak je pravda že takový ty úplný základy mám naposlouchaný taky, ale občas vyleze nějaká stará pecka a i já se divím jak mi to mohlo utéct... jinak teda já mám ještě dost problém že slyším když poslouchám někde hlavně v klubu nějakej set a teď tam slyším něco co říkám kurva to je dobrý to znám ale zaboha si nevzpomenu jak se to jmenuje a to to mám kolikrát na vinylu, až mě pak hanba fackuje, ale stačí mi říct katalogový číslo nebo středovej obrázek a vypáskuju ti název kdy to vyšlo a na jkym labelu... hold grafická paměť

    AKISAN: ten set a vlastně všechny ty další tři oldschool sety jsou čistá radost, díky nim jsem je vzal z5 namilost.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: imho v soucasnosti hodne moc cz dnb “djs” ... presne ty tipy, co kdyz dropnes surface noise nebo medicine rmx tak nabehnou “co je to za novinku” ... #justsayin
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: = vysledek te masaze, o ktere jsem mluvil a mluvilo se o ni uz 100x tady je vysledek.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: zeovna Shiken Hanzo jsem objevil nedavno a je to bozi! jinak navazu na myslenku, bavi me, jak jsou vsichni hrozne cool, kdyz rikaj, ze neuro je pro decka, jumpup je pro decka atd, ale vrcholem jejich uvedomely deep nirvany jsou Alix Perez, Halogenix a Skeptical. u fans me to neprekvapuje/nesere, u djs to povazuju za lenost.
    MAIN2
    MAIN2 --- ---
    INNERGROUND!!!

    Carlito and Addiction "The Other Side" Promo
    https://soundcloud.com/carlitoandaddiction/carlito-and-addiction-the-other-side-promo


    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Jako vis co, ja jsem s dnb zacal nekdy 2005 a musim se priznat, ze aktivne jsem se zajimal o pisnicky tak maximalne 5-7 let zpatky. Dal me to netankovalo vubec a ani sem nemel potrebu se zajimat. Az pozdeji se nejakej zajem objevil, ale stejne minimalni.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: chapu no.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: ono se to tyka i deepu a liquidu paradoxne,.. myslis ze si nekdo rekl o napr Shiken Hanzo? ne, vsichni cekaji na novy homemade weapons :) (jeden priklad ze sta)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: samozrejme...dostavam toho hodne.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: a ty to mas od TCho? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: tady hned druhy.. od 1:40

    TC - Mixtape Vol001
    https://soundcloud.com/tcdnb/tc-mixtape-vol001
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO: presne jak pises. protoze opravdu neni nic jednodussiho nezse nekam postavit a odmackat si tam jen neura, bangery a jumpup))
    SOLDIK: jasny....jejich problem))

    Ja sem strasne rad ze se v dnb pohybuju pres 20 let a ze sem zazil co sem zazil...diky tomu se mam k cemu vracet a furt me to bavi.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: jeste dodatek. spousta dju a nejvic tech mladejch nema absolutne sajn o dobrym dnb. vidim to na tom, co u me kupuji, o cem pisou treba ve statusech a co hraji. vybiraji si jen ty nejvic proflaknuty veci, ast se bavime o novinkach, nebo strasich vecech. od komela - konflictu uznavaji jen beckoning a messiah. ja myslim, ze ta masaz je tam dost citelna.

    tohle neni pausalizovani, to je proste moje zkusenost, stejne jako ty mas svou.
    RONDO
    RONDO --- ---
    drtivá většina lidí kolem mě aktinímu hledání muziky žádnej čas nevěnuje - a kolikrát jedou třeba i na fesťák s tim, že si "obzory rozšíří" a doma pak sjížděj DJs co viděli na soundcloudu... big-up všem co hrajou víc než jen to co se od nich očekává.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN: Marvelous Cain origo jsem mel na CD :)

    ten TC Gambino jde nekde slyset? na youtube to neni
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: nemas uplne pravdu... pokud se pohybujes pravidelne na tehle mistech x let tak vis ze je to cim dal tim slozitejsi a prave diky dobe internetu... = je toho vseho proste moc a bud to ty lidi nezvladnou projet a nebo ani nechtej protoze je toho proste moc.... nejlepsi je naservirovat a on se nekdo chyti vzdycky, Kor kdyz mam po hranich plny dmka na igramu s dotazama co to bylo za vec atd atd...

    btw tenhle rok zatim veci na ktery se lidi nejvic ptaj / ptali:

    Childish Gambino - This is America tc booty

    Jam Thieves - Minimal Funk
    https://www.youtube.com/watch?v=SWN7Za6hiGo



    Marvellous Cain Feat Cutty Ranks - The Hitman (Benny L Remix)
    https://soundcloud.com/bennyldnb/marvellous-cain-feat-cutty-ranks-the-hitman-benny-l-remix



    takze ja sem se soucasnym stavem vice nez spokojenej a tesim se, co bude dal

    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    zase to tvoje klickovani. osveta... lidi se zajmem si cestu najdou (obvzlast v dobre internetu - za nasich let to naopak bylo potreba, osveta), to co se bezne ale deje, je nalejvani a vytvareni iluze toho spravneho, dobreho, mozna az jedinecneho na zaklade ustavicne reklamni masaze.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: mam no...rad delam osvetu a sem rad kdyz co nejvic lidi vi a nechodej me prudit zahraj neuro/zahraj jump, vic neura, vic jumpupu... kdyz to mas kazdej vikend, tak ses stastnej kdyz prijedes nekam kde vi nebo se neptaj vubec a muzes v klidu drtit)

    desku bych si vzal)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: ty mas roky pocit, ze se musi vsechno tlacit,.. pro co nejvic lidi. druha vec, ze i kdyby se tak stalo, tak stejne jen kratkodobe, jako spousta jinych experimentu. ale to je fuk.


    AKISAN: jo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: btw tohle na desce?

    DJ Hype - Peace Love & Unity [Basher Remix]
    https://www.youtube.com/watch?v=52cUaExegv8
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: ja si myslim ze vsichni by se jim zato meli klanet...protoze oni tenhle sound tlacej i na obrich festakach... a jestli vysledek bude to ze to dostane oldschool jungle mezi vetsi publikum tak jedine dobre....
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ja muzu jen potvrdit, ze o jungle desky, jak oldskool, tak i o novinky je festovni zajem. tak snad to nezklouzne (mozna i diky novemu album ch+s) do nejake velke komerce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam