• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    CROSS: Hele, ani nemusi... "Libit se" muze znamenat od pouheho estetickeho citeni pres kombinaci estetickeho citeni a prakticnosti az po prakticnost samu. :) Na takovou anketu neumim odpovedet jednoznacne. Tenhle nuz ve mne vyvolava rozporuplne pocity. :)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    AXTHEB: Dotaz.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HNZDD: rekl bych ze kazdemu co jeho jest, nicmene s tebou souhlasim. at je provedeni jakekoliv (a verim ze to bude prvotridni kvalita) tak vnejsek mi pripomina popraskanej smalt nebo dekorativni keramika co byla in v 80kach.
    na druhou stranu nikdo (a hadam ze ani koudy) ten nuz na zivo nevidel. treba ten nuz proste a jednoduse neni fotogenicky a pri osobnim setkani si z toho kazdej sedne na prdel.
    CROSS
    CROSS --- ---

    Koudyho nová kudla se mi...

    59 hlasy od 59 respondentů

      KOUDY
      KOUDY --- ---
      HNZDD: to sem rad ze vzbuzuje ten nuz takovy krasny emoce :))..predlohou mu sou tyhle dva noze od pokornyho...Ja nic hezciho za posledni pulrok nevidel takze sem se moc dlouho s objednavkou nerozmejslel..ale dalsi bude vic "pracovni" od marvela...tohle je vylozene spis kapesni/gentlemanskej nuz - http://www.pokornyknives.com/cs_CZ/designove-noze/octagon/octagon-xl/





      HNZDD
      HNZDD --- ---
      KOUDY: jak mám respekt k milanově práci a sám s ním řeším už asi rok kudlu pro sebe tak tohle je asi (dle mého názoru!) ten nejhnusnější nůž co jsem kdy viděl. sorry.
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      HENNYVILLE: To byl dotaz nebo nabidka? :)
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Zatim sem tohle neresil..:)..bude hotovej cca do dvou tydnu.
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      Jo, to brouseni by me taky zajimalo, jak to pujde, fazeta atd. Mas uz brusice ? :-)
      JIKE
      JIKE --- ---
      KOUDY: cca kdy budš mít toho krasavce? uděláš nějaký video s papercut test? :-)
      btw: už víš čím ho budeš brousit? tady koukám to bude mikrometrová práce na přesnost, aby se nepoškodila kresba.
      JIKE
      JIKE --- ---
      MANFRED: ještě ze tu máme v Čechách šikovný nozire.
      Ad vyschle pero na stole: jsou to honibrci!
      FINSON: opavii už nekupuju. Stačily piškoty.

      Ma tu někdo dundeeho? Pro me to byl sen si ho koupit. Ale od chvíle co mám od Hawka Nuz nemám nějak potrebu už to trapit :-)
      Rad se dívám. A hodně už vybiram co......

      DUKCD Down Under Knives The Outback Nože Nůž - nezařazené Nože Nůž
      http://www.noze-nuz.com/down-under/DUKCD.php
      MANFRED
      MANFRED --- ---
      XMEDA: Proč? Podobnejch nožů je v tý relaci halda, možná dvě.
      FINSON
      FINSON --- ---
      DPMAN: Tak určitě, když někdo 30 let vyrábí sračky, tak je pro něj vstup do prémiového high end segmentu podstatně obtížnější a nebude brán automaticky stejně vážně jako někdo, kdo si těch předchozích 30 let zakládal na kvalitě.
      Dobré jméno se buduje roky, zničit se dá řádově rychleji ;-)
      DPMAN
      DPMAN --- ---
      VACA: Ta cena je ale taky někde jinde. To je třeba dodat. Kdyby ten Mikov byl v kvalitě toho Microtechu za totožnou cenu tak by ho stejně nikdo nekupoval, protože v diskuzích na netu by se zájemce dočetl od místních odborníků "tohle si přece nebudete kupovat, víte jaká byl Mikov sračka".
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      Verme tomu, ze se v Mikovu po menazi z diskuzi a facebooku treba chytnou za hlavu a casem k tomu udelaji nejakou "standard" edici do blistru za 600-800. A tenhle Olgoj za 4k v krabici s venovanim zustane nekde v exclusive mezi damaskama, stribrnyma rybickama apod..
      MANFRED
      MANFRED --- ---
      JIKE: Jo, a předem si rozmyslet, co vlastně budou dělat, začít to sekat z nějaký 440ky aby to víc drželo (ono pokud to neopracovávaj kalený a to nee, takovej rozdíl v tom nebude). Jenže je výroba nožů neživí, mám tušení že je to podnik konzerva, tak tam sem tam hoděj úlet. Ale to s cenama je strategie. Za 400 by to málokdo koupil, ale za 4000, to je jiný kafe. Mám dost kolegů co takhle nakupujou, jen drahý věci totiž poukazuj na to, že dotyčnej není blátošlap. Takže zakoupí pero za 10ku, nevadí, že s tim nepíšou, ale doře se to vyjímá na manažerskym stole. Dávno vyschlo. Vedle je lampa za pětku, stejně jí nepoužívaj, ale......
      JIKE
      JIKE --- ---
      MANFRED: Míkovnmel vic vyvíjet ... Kor za ty prachy co Míkov chce dnes...
      MANFRED
      MANFRED --- ---
      LEON_KOWALSKI: I když, až budu poklízet a najdu ho, možná z něj vyrobim nějakou šílenost, vzhledem k materiálum ale jen pro srandu.
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      VACA: a taky nepředpokládám, že by Microtechu praskaly péra v tom vyhazovacím mechanismu, jako se to dělo mým Mikovům. Oběma. Jeden jsem měl v práci (dřevěná střenka), druhej doma (plastová). Sem to v záruce několikrát reklamoval, pak jsem rezignoval a jeden strčil to do krabice s nářadím a druhej šel do popelnice.

      Děsnej nůž ten Mikov.
      MANFRED
      MANFRED --- ---
      VACA: To je, ale třeba ty šrouby místo nejtů už z toho dělaj jinou třídu, jde se v tom hrabat :-)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam