• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAWarhammer 40000 Dawn of war I & II
    BULHI
    BULHI --- ---
    GANBOY: Company of Heroes, jina hra od Relicu
    BULHI
    BULHI --- ---
    HIJACKER: co to meles, hral jsi treba Close Combat nebo neco podobnyho? :-) v singlu CoH taky povazuju za skvelou rts, mozna zatim nejlepsi co jsem hral, ale multiplayer je u takovejch her vzdycky slabej
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    co je CoH?
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BULHI: no me bavi oboje ale proste DoW je klasicka strategie bez nejake hlubsi taktiky. Kdezto CoH je postavene na taktizovani. Nejednou se mi povedlo jednou skupinou vojaku odstavit 3 a víc tanků
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    jednoduse, CoH je v evolucnim zebricku nad DoW :) Teda jestli bude vypadat COH2 stejne jako DoW2, tak to asi zanevru na Relic, jako posledni bastu dobrejch RTS . Bude nejaka anketa o spokojenosti s DoW2 ? celkem by me zajimalo jestli to skalni fandy warhammeru 40k chytlo
    BULHI
    BULHI --- ---
    no nechapu jak muze nekoho bavit CoH vic ne DoW (myslim multiplayer samozrejme), ale to je jedno :-) snad zanr zachrani Starcraft 2 :-))
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    no ono me to staveni v puvodni DoW docela unavovalo uz. CoH je muj favorit tak doufam ze to nepodelali :)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    HIJACKER: tzn ze je to vernejsi originalni predloze.)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    A jde vám sejvovat uvnitř hry? Mně to vždycky proklikne, ale pozice nijak uložená není...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    YOPIE: doporucuju nainstalovat games for windows live (da se stahnout redist), je tam knihovna bez ktery se to nesputi. pak staci dat, ze chces offline profil a muzes jet.
    YOPIE
    YOPIE --- ---
    Chci se zeptat, stáhnul jsem II z torrentu (release rFORCE), nainstaloval podle návodu a po spuštění Launcheru mi to hodí error. Má taky někdo podobný problém?
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    YOPIE: tak to nastve dvojnasob. No kazdopadne me ta hra zklamala. Je to vic rpg nez RTS, malo jednotek , prakticky zadny staveni a system kryti z coh tady neni moc k uzitku
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    jojo, neodolal sem... muj Force Commander Drson uz to kosi hlava nehlava, parat neparat :)
    YOPIE
    YOPIE --- ---
    HIJACKER: A jak sem zjistil, tak ta beta je zkurvená :-(
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    YOPIE: to je ale beta, na torrentech se uz vali cela hra
    YOPIE
    YOPIE --- ---
    A nebo na RS http://games.katz.cd/download/2783855/Game/Warhammer-40-000-Dawn-of-War-2-2009/ (teď stahuju, takže neručím za kvalitu)
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    normalni anglickej z torrentu , sme an to vcera nahodou narazil. melo by to ebjt uz vsude
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    odkud to mas? to je nejakej ten ruskej rls ?
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    uz jste nekdo zkouseli ten DoW 2 ? Sem to zrovna nainstaloval, zkusil skirmish a sem z toho nejakej rozpacitej, 1 tank, dreadnought a transporter to je vsechno? Jinak to beha lip nez COH v dx10 ,jen kdyby to nebylo tak preblurovany .)
    BULHI
    BULHI --- ---
    no otazka je jakymu procentu z nas to pujde zejo :-) kazdopadne Soulstorm jsem nehral uz asi ctyri mesice a mam abstak jak krava :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam