• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAWarhammer 40000 Dawn of war I & II
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    hru
    ?
    CAIA
    CAIA --- ---
    Me se to liblo moc. Jeste nez jsem vedel o co go, tak jsem zacal hru na hard a celkem jako hardcore :).
    SHDW
    SHDW --- ---
    heh)
    BULHI
    BULHI --- ---
    no on je celej ten DoW 2 nakej cinklej :-)
    SHDW
    SHDW --- ---
    o tom mluvim, kdyz to nedas, musis to hrat cely znova. takovej system se mi fakt nelibi, hra je to celkem fajn, ale tohle ne e.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Jestli se nepletu tak v dow2 neslo vlastne ukladat rucne vubec. Mezi misema se to ukladalo automaticky, takze pokud si misi prohral, smula, jede se dal.
    SHDW
    SHDW --- ---
    boze to je demence, nejstupidnejsi zpusob jak umele prodlouzit hraci dobu
    CAIA
    CAIA --- ---
    No v klasickym DoW2 ukladat neslo behem mise. Tak bych se nedivil kdyby tomu tak bylo i v datadisku.
    SHDW
    SHDW --- ---
    sim vas jde v dow2:chaos rising ukladat rozehranou misi a k tomu savu se pak vracet? nijak to tam nevidim, tak doufam, ze sem slepej, ale je to tam
    BULHI
    BULHI --- ---
    hehe taky me to rozesmalo :-))
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ja proste musel...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    kdyby nekdo chtel tak mam cas na hru
    BULHI
    BULHI --- ---
    tak jsme dali rychlej match a kupodivu to funguje :-) takze zajemci se muzou hlasit :-)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    ja bych dal bulhare
    BULHI
    BULHI --- ---
    tak po dvou hodinach srani se zda ze server u me jede :-) tak napiste kdo byste mel zajem, potrebuju to s nekym otestovat
    BULHI
    BULHI --- ---
    ale muzem zkusit open vpn, akorat netusim jak se tam vytvari ta sit.. jdu nastudovat dokumentaci :-)
    BULHI
    BULHI --- ---
    ja jsem furt nevyresil proc mi nejde to hamachi kua, zkousel jsem to i s jinejma lidma a nepingnem se pres to... nekdo nejaky hints? proste to slo a najednou nejde :-) pritom s routerem jsem nic nedelal, firewall jsem kvuli tomu preinstaloval a stejne nic
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    hru,
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    lulz
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam