• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAWarhammer 40000 Dawn of war I & II
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kdyby nekomu uniklo, par poslednich hodin:
    WarhammerWeekend
    http://store.steampowered.com/sale/WarhammerWeekend
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    LUNGPA: jj bude :) nejdriv teda bude novy Company of Heroes
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    incoming ? : 0)
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    kdo se tesi na DoW III? :)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    najde se nekdo na dow2 retribution kampan? :)
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    tak když si tu vyléváme srdce, tak já mám nejradši gardu. Ono když to má death before dishonor a battle armor, tak pak to ustřílí všechno. A to nemluvím o tom, že bazilišky mají nejdelší dostřel ve hře. A nejlepší je stejně baneblade - ten si dá jakoukoliv jinou elitní jednotku.
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    a po siti bych to klidne taky dal.. ale hraju jedine s bulharem :-))
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    ja mam nejradsi eldary... osobne mam rad jejich rychlej presun po mape a silny strileni.. Predtim sem hral furt za chaos, ale za ten to teda neumim :-)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    SHIWERS: jo tyhle hnusáky moc nepoužívám, většinou tu budovu nestihnu ani postavit :DD
    SHIWERS
    SHIWERS --- ---
    DAWEIS:
    Ještě jsi zapomněl na portovací Obliterator Squad, takové ty 3 hnusné mutanty , myslím , že sis mohli ten squad do zásoby vyrobit 3x )))
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    právě kuli tomu manévrování spíš mám radči rush game protože máš míň těch jednotek lépe je ovládáš nestrácíš se v tom a neni to takovej chaos :DD
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    Tak u chaosu (předem se omlouvám nepamatuju si ty názvy) když máš do zálohy tak 3 čety max vylepšenejch rangerů jak střílej ta jejich základní 2 čety na blízko těch skákacích vojáčků, 2 ty démono tanky + 3 ty tanky s lejzrama a pak zmorfuješ toho jednoho hrdinu v toho mega démona co všechno dohazuje a pokud ho někdo neňukne tak udělá dobrou paseku z nějakýho vojáčka uděláš toho letacího démona a hážeš tam ty spely od toho mága ...... pwned. Stačí si ty čety dobře nabindovat a dělat s nima manévry (což je v pokročilejší hře celkem problém protože se ty jednotky pletou do sebe a ideálně je nej rozdávat příkazy jednotlivejm čekám) a je vyhráno.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    apropo Dark Eldaři když tam nad tim premyšlím měli taky krutě gumovací loď. Ten paprsek smrti uklidil bojiště rychle
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    Tau me bavili protoze meli bud tu tribal sekci nebo technologickou sekci podle politiky. Ale ve vysledku u tribalů ten t-rex naklonovanej 2x bylo celkem maso
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    mě nejvíc bavilo Imperium :) proste maso do mlynku. Dal bych taky ale musel bych delat dlouhou propravu, komp mam divokej na reinstal a cas je muj nepritel
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    BULHI: já mu ještě řeknu at pořeší toho bratránka ... aby jsme byly 4
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    BULHI: právě :-//
    BULHI
    BULHI --- ---
    po osmy v pohode.. pokud budem tri tak je to ale dost na picu :-)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    BULHI: jj já si na to právě vzpoměl na tuhle hru po nejdelší době a to je jak s plavánim ... abych si to sověžil dal sem si tutoriál, pak zvolil chaoz a ty prsty mi po klávesnici začli lítat samy :DD

    JJ dneska večer bych určitě dal, hřebík snad bdue mít taky čas, tak když se přidá ještě jeden tak můžem dát 2vs2. Já nevim že bych mu napsal a´t je v nějakou hodinuready ... hele co třeba 8 - 9 večer??? My vždy začnem hrát v 11 večer a to jsou pak max dvě hry a konce :DD
    BULHI
    BULHI --- ---
    ja naopak za Tau hraju nejradeji.. Chaos mi prijde hrozne nudnej, pokud bych mel volit zlo, tak Orky, ti jsou co se tyce vizualni a zvukovy stranky podle me zdaleka nejvychytanejsi a hlavne nejvtipnejsi rasa :-)) ale bohuzel jsem se za ne nikdy nenaucil hrat, asi stejnej problem jako mas s Tau - nechapu ten system

    hraval jsem taky za Chaos, jeste v puvodni verzi hry, ale nikdy me poradne nechytnul.. po vydani Winter Assaultu nejvic za IG, ale ty v Soulstormu dost radikalne predelali a nejak mi to za ne pak prestalo jit.. takze co je venku Soulstorm, tak jsem hral nejvic za Tau.. ale nehral jsem to nidky tolik, abych se nejak vyrazne vyhranil na jednu rasu

    kazdopadne dneska vecer mam taky volno, takze bych dal par her jestli teda nekdo muzete
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam