• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    SUPET
    SUPET --- ---
    GENERIXX: AKAI MPK Mini ;) pouzivam ho k Seratu na cue pointy, loopy a tydlety veci...a prilezitostne se ucim ovladat Ableton a pouzivat to i s nim, ale to bude jeste na dlouho... :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SUPET: Hei, ted na to koukam, co to tam mas za klavesky? Jsi upgradovala? :) Gramce uz nestacej? :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SUPET: Super, jen tak dal ;)
    SUPET
    SUPET --- ---
    tak teda jedna moje, abych trochu zmirnila rozhorceni GENERIXX...asi to neni tak prijemnej pohled jako na zadek slecny niz, ale zas je tam aspon nejakej ten djing..a ne, do toho mikrofonu jsem nic nehlasila :))

    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Aby jste vsichni vedeli proc RO - premnozily se tu prave fotky podobneho charakteru na ukor opravdu kvalitnich fotek opravdovych djek.. Za posledni mesic jsem to tu psala uz trikrat...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TOOMUCH: Takze ok, mas na 14 dni RO. Sanci jsi mel - ignorovals, tvoje blbost.. Vim ze jsi to cetl, statistiky pripojeni mluvej jasne.. Je mi lito, snad si priste rozmyslis kam budes pastovat nahy zadky slecen s nevalnym intelektem ktery nemaj s gramcema nic spolecnyho...

    Fotku tu ale necham, aby vsichni videli za jakou pitomost se tady da dostat RO... Ale neni to uplne tak kvuli fotce jako kvuli ignoraci pravidel klubu vcetne ignoraci sance na vysvetleni...

    PS.: ano, ma ten zadecek fakt peknej, ale prece nemuzu otevrene napsat ze proto ji tu necham :)
    BUQOY
    BUQOY --- ---
    chudak holka .aby ji pri tom hrani nenastydla prdelka...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BUBEAK: To vis, prede mnou se nic neschova :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LUBAN: Jo, to sice jo, ale na to jsou tu kluby jiny. Sem to nepatri pokud to neni faaaakt djka, o cemz myslim muzu s uspechem pochybovat...

    Lepe by se vyjimala treba tady:

    [ Hafiho slintarna:-) ]
    [ Fotky dámských zadečků...Fotky nejen z ulice.. ]
    [ Zenske zadecky - pro vsechny kterym se libi (juk na HOME!!!) ]

    ... pokud ji teda Toomuch dokonce odtamtud nerepastnul...
    LUBAN
    LUBAN --- ---
    podlě mě jen poza ... ale nádherná :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TOOMUCH: Jestli nenapises co to je za DJku, co hraje a odkaz na jeji profil nekde, tak dostanes vychovny RO... viz. zahlavi..
    CEJN
    CEJN --- ---
    Snad nikdy jsem nehral bez nejakeho vyrazu a emoci. Sam to nemam rad,kdyz dj je jak odlitej z vosku. Kdyz parim,tak se mi libi,kdyz dj komunikuje s lidma(aspon mimikou:) a kdyz hraju,tak potrebuju kontakt s lidma na place. To je muj nazor.,sam za mixakem u toho parim,kdyz se dari.. :D
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    GENERIXX: no, v pripade, ze mu to nejde se tomu znudenemu vyrazu ani nedivim, ona to v realu muze byt rozladenost nad tim, ze mu to nejde...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: Puvodne jsem do sveho prispevku chtela jeste napsat ze se to netyka treba lidi jako Panacea, kteri si naopak buduji image apokalyptickeho zjevu :) A ta jeho hudba od toho taky kolikrat nema daleko :) Zalezi jak to clovek poda, ale uznej, ze kdyz dj vypada ze se u toho nudi a ta hudba neni nijak dobra sama o sobe ci se mu to zrovna moc nedari tak to muze pusobit dohromady fakt nezazivne...
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: treba panacea se dycky ksichti jakoby nas chtel vsechny zabit a nijak me to nerozladuje.. :)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    MONGOL: konkrétně třeba holky mi nepřijdou, že by je to nebavilo..jedou si svoje.a tak by to imo melo byt.a nemusej hned házet pózy a xichty, kdyz videj fotak co na ne miri:) samo sledovat publikum asi chce a zpetna vazba taky neni na skodu, ale osobne daleko vic ocenim dje, co hraje a at klidne vypada ze se nudi, nez co pousti pisnicky a hajpuje kazdej nájezd.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MONGOL, MEDAN: ono je to oboji dulezite.. Urcite dj kterej se u toho xichti jak kdyby chtel vsechny zabit muze u posluchacu zpusobit jistou rozladenost, protoze co si budem povidat, oni potrebujou mit z toho dje trosku takovyho panacka nakteryho muzou obdivne hledet a jit si treba pro podpis, ale nemeli by ho kuli tomu odsuzovat ze je to spatnej dj...
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    MONGOL: ja myslim, ze posluchace ma bavit hudba, na kterou prisli. ne ksicht dje...
    MONGOL
    MONGOL --- ---
    DEATHKA: imho to je dost dulezity, kdyz dj nevypada, ze ho to bavi, jak to pak ma bavit posluchace....
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    a Ála pěkně s nadhledem:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam