• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    N_I
    N_I --- ---
    fotky?
    nepatri sem hitlere spis fotky nez kecy?
    nepatri tyhle kecy sem?
    [ Pomlouvame ceskou DJskou scenu aneb komerce do pohodovy music nepatri ! - Filozoficky koutek zasedleho komercniho sveta. ]



    ...kdysi,.....na nicolette v toxy uz bylo plno..tak jdem do radosti..a tam je marusha..a hraje super...
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    FEDY: pust si ten set, co michala pro drumandbass.cz, udelas si jasnej obrazek .))
    FEDY
    FEDY --- ---
    GENERIXX: Katcha nehraje dobre ? (ptam se, nikdy jsem ji neslysel, jen to jmeno znam uz dlouho)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    DJCARAMBA: Tupostí posluchačů? Jak jinak by sse mohla např. Katcha umisťovat v CZ DnB Awards? Tím, že luxusně hraje?? :DD
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    tak kazdej normalni si hraje s korekcema pri mixu, nebo v dropoutech a podobne.. ona s tim podle me krouti, aby za tim jen tak blbe nestala... nechapu, ze radej nevyuzije kratkeho casu na hrani (tech 8minut nebo kolik) tak, ze radej vystrida 4-5 tracku, nez 2 a u toho blbe cumet do kamery...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KOMBAJNERKA: "Breakbeatová královna česka" :D

    "Hudební projev MissB je charakteristický svým výjimečným výběrem desek, které skládá do zajímavých a zábavných setů."

    Ale už to chápu!!!!

    "Chill - outové patro rychle ovládly Dj Wannabeastar (lze něco dodat?) a Miss B., které ze sebe dokázaly udělat tak neuvěřitelně roztomilé a "blboučké" playboyovské zajíčky, až to bylo bralo dech, svoji roli povrchních naivek sehrály naprosto s nadhledem a k tomu ještě stihly otírat desky o stehýnka a prdelky, mixovat, dělat show, mávat cedulemi s nápisy jako "YEAH" a "WOW". Vrcholem jejich "vystoupení" bylo, když při desce George Michaela předváděly striptýz, prostor se v mžiku zaplnil, ke zklamání mnohých však zůstalo u spodního prádla.."
    FEDY
    FEDY --- ---
    KOMBAJNERKA: nebavi me uz kdyz si nejak moc dlouho nekdo hraje s efektama, natoz kdyz jsou to jen korekce a navic prehnane dlouho - to bych urazel ruce :-)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    GENERIXX: A čím se to jako měří?:-)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TEKKIT: Až budeš krásná Lenka, přiopiješ mě na narozkách už neexistujícího soundu, přijdeš za mnou se špekem za gramce a řekneš abych se na tebe zazubila - získáš možná podobný obrázek pokud budeš se svým skrytým (!) foťákem dost pohotový :)) Čiliže, žádnou jinou zubicí fakt nemám :)

    AUTIST: Bohužel jsem to vážně já :)

    HRNEC: Jak se můžeš dočíst výše, přirozený to fakt nebylo, ale Vjerka se zas zubí skoro furt :))

    KOMBAJNERKA: Jedna z našich nejnejnej djek - teda podle "odborné" veřejnosti. Krása viď?
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    WENTOLINE: Je to opravdu hrozný,místo toho aby tu desku sundala a rychle hledala další tak tam stojí,usmívá se do kamery a kroutí čudlama.No do p...!
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    KOMBAJNERKA: asi chce vypadat dulezite no, nebo nevim :) kazdopadne je to strasny...
    VJE
    VJE --- ---
    HRNEC: jj, kovej prirozenej usmev v 7 rano :)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    REBORN: Třeba celý první 3 minuty.
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    WENTOLINE: Pro boha to je hrůza!Proč tam kroutí furt nesmyslně těma korekcema to mi hlava nebere.
    HRNEC
    HRNEC --- ---
    VJErka uz tady dlouho nebyla, tak tu mame jednu cerstvou a taky se na ni zuby a dokonce zcela prurozene :)

    REBORN
    REBORN --- ---
    AUTIST: a kdy tam kroutí korekcema na staženym kanálu?
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    TEKKIT: to neni generix, to je imho naka jina holka))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    GENERIXX: pche myslíš tu JEDNU JEDINOU PROVAŘENOU???:))) dej schválně nějakou jinou:)
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    TEKKIT: tak nejak no... ikdyz par dilu bylo dobrejch.. nikdy jsem taky na to v tv nekoukal... az na ty zaznamy na netu...
    AUTIST: tohle je jeste vetsi kvalita :) http://www.youtube.com/watch?v=Kgmpv6PndQ4
    nechapu lidi, co lezou pred kameru, 4 minuty ladi track a pak se jim to jeste pokope... to bych se sel radej zakopat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam