• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    Bacha at pak nemate telefonat jako ja kvuli tomu co jsem o Miss B napsal na Nyxu:-D
    jInak jsem ji ted slysel nedavno a uz micha!a hraje dubstep rizlej basslinem a obcas breaky.Jinak tracky ma fakt dobry
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    tady to je hrozná drbárna vám povim .))

    jinak fotos pěkný ,)
    MTO
    MTO --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MTO: No tak tomu řikám styl!! :D

    "Tancovačka není funus, to je zábava, buďme v pohodě."

    Začínala s kazetami, které vystřídala cédéčka a laptop. "Když ho umí ovládat vnuk, není důvod, abych se ho nenaučila ovládat i já," říká vitální důchodkyně, která by si chtěla vyzkoušet i mixování hudby z vinylů.

    MTO
    MTO --- ---
    Tanec není funus, říká 71letá dýdžejka z Polska - www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/tanec-neni-funus-rika-71leta-dydzejka-z-polska-fno-/lide.asp?c=A110725_162808_lide_glu

    :-)))
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    Moxie

    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    ty jsi solidní myslitel
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    AUTIST: aneb vydávej desky, produkuj, a nenech promotéry chodit z jejich charitou za tebou
    REBORN
    REBORN --- ---
    GENERIXX: no,nevim jestli se tý Mie hrálo dobře na tý druhý fotce, má tam kolem sebe docela frmol
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Djane Mary Miss Fairy | electro, house | UK



    MTO
    MTO --- ---
    Robyn Chaos



    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    jedna větší beyotch jak druhá :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    A aby v tom nebyl bordel.. :)))

    DJane Mia Schwarze Katze



    Djane Mia






    Djane Mia




    Djane Mia / CZ



    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LOPIK: Jezis no a? To neni nic co by menilo smysl diskuze... Pred lety se zas tvrdilo ze chcipnul.. Stejne Miss B hraje nahovno a ani Chuck Norris s Horstem Fuchsem me nedonutej si myslet neco jinyho dokud se michat nenauci!

    Konec OT!


    Djane Kitty / progressive, housky / SK




    Djane Elishia / SK




    Djane Katie / CZ

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    GENERIXX: Jaký byl! Horst furt žije - minulej týden jsem ho sledoval na nějakým teleshopingovým satelitu - dělat jen takovýho přicmrdávače druhýmu co mlel o nějakých nožích, Horst ale zdatně přitákaval: "Das ist Wahnsinn! Super!" apod..
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    GENERIXX: Jasne no mas pravdu, moje vyjadreni bylo nepresne, ten porad byl mimo, on byl genius))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LAYUP: Nebyl mimo :)) Naopak, byl to nejvetší profesionál ve svém oboru a nikdo na něj neměl. Navíc jeho vystupování a vizáž byla výsledkem podrobných průzkumů veřejnosti - byl to ideální důvěryhodný obchodník, byla to prodejní póza.

    Miss B sice má dobrou prodejní pózu, ale o profesionalitě či kvalitě se bavit radši nebudeme ;))
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Se taky bavim pri sledovani Horsta Fuchse ikdyz kazdej vi ze je mimo))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TURIKAN: A přesně kvůli takovejmhle "posluchačům" a culení se místo mixování je dnes "jednou z nejbookovanějších českých djek" :)) Show to může bejt suprová, ale o hudební zážitek se evidentně moc nejedná ;)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    TURIKAN: tomu rikam perla :D

    podle toho jak jsem se bavil pochybuju, že neví co dělá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam