• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    Sl3CNY ZA GR@MC! :: sex appeal vs. um :: aneb Jachcitakysbalitnejakoutudjku!





    complaints send by mail to id : xenobiotics, elwira and generixx

    gaychat a OT podleha zvuli mistniho hitlera

    No Hookers, Spermstars and HEATON
    For trespassing rules, immediate RO. Valid as from now.


    formát vkládání infa o djkách: djnick / styl hudby / země

    ! neoznačené fotky budou nemilosrdně mazány !




    1) Nebudeš mít jiného boha než hudby.
    2) Nezneužiješ beatu.
    3) Budeš ctít den party.
    4) Cti gramofony, mix a reproduktory abys dlouho hudbu poslouchat mohl.
    5) Nerozbiješ! Technika budiž ti svatá.
    6) Nesesmilníš! V den party jinou zábavu hledati nebudeš.
    7) Nepokradeš! Bo ti DJ zláme hnáty :)
    8) Nevydáš proti DJi svědectví křivého.
    9) Nebudeš dychtit po deskách DJe bližního.
    10) Nebudeš dychtit vůbec po ničem co patří DJi bližnímu.

    a speciální dodatek: poslouchat budeš, tancovat budeš a běda ti jestli ne :DD
    rozbalit záhlaví
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SUPET: A už je to lepší? :)
    SUPET
    SUPET --- ---
    drby, kecy, pomluvy...popojedem ne? DMC 2011 :)

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: mínus
    GENERIXX: plus...něco tam bude))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KAMCZA: Chceš říct, že lžu? :D LOL kámo, dělám tu lady DJ booking už třetím rokem, (teda poslední rok veřejně) a slyšela jsem toho od CZ DJek tolik, že fakt můžu v klidu říct, že opravdu DOBRÉ djky bych zde mohla spočítat na prstech...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN:





    for more use google, nějak mi z tý lacinosti neni dobře...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    GENERIXX: Tak ja si myslim, ze to maji vseobecne buchty (idealne pekne) v tehle brandzi jednodussi.. obcas vokazou kus bradavky a booking je na svete.. koho dneska zajima co vychazi z repraku kdyz se tam vrti pekna prdelka ze) Djs pak dokazou mnoho veci prehlizet pri toporicim se penisu)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: pošli ty polonahý bitchpromo photos))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    A ted k tomu co jsem puvodne mela rozepsany..

    LAYUP: No upřímně bych celkem ráda zjistila, zda se za ty dva roky už naučila dělat něco sama a bez pomoci (jako scratchovat umí, to ji už Maztah naučil) ale o míchání a vlastní invenci setů nemohla být řeč. Schválně, jestli to za ty dva roky někam pokročilo krom toho že má nový promo fotky :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KAMCZA: Nemám ráda když se tu vynášej do nebes lidi co si to nezasloužej.. O mým hraní se nevyjadřuju jako o nejlepším, ani takový není, ale myslím, že poznám dobrý mix a taky dokážu zhodnotit jak se která slečna propaguje oproti tomu co ve skutečnosti umí.. To co dřív obě předváděly bylo k smíchu a ne k poslechu (i když to bylo na poslech dobrý, ale ostatně to srovnaný bpm a PC umí dnes velmi dobře maskovat žeano) jestli je to dnes jinak, je to jedině dobře... Nevidím důvod, proč bych se neměla opřít do lidí, kterým se PR blejská samými superlativy "nej" a "best" a pak přijde culící se kočička co o hraní zavadila snad jen náhodou... Když se podíváš do historie doskuze, uvidíš, že jsem kritik. Umím lidi i ocenit, ne jen shazovat (jako někteří jiní zde na nyxu) a vzhledem k tomu, že tohle je odvětví, ke ketrému mám co říct, tak říkám... Nemám dojem, že bych se tím nějak shazovala... Možná v tvých očích, ale víš kde mi to je.. Můj názor to nezmění, to změní teprv to, až je uslyšim hrát jednou pořádně...

    AKISAN: Nemám co závidět - Maztaha? polonahý bitchpromo photos? :)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    GENERIXX: víš že se tim věčnym pomlouváním ostatních cz djek sama shazuješ?

    A hlavně to co píšeš není pravda, Miss B jsem slyšel v létě na MS a míchala úplně v klidu, jak se sluší a patří. Kristee to samý. Ostatní tvoje nepravdivý výpady už ani nebudu vytahovat.

    Házej fotky a pomlouvaní už prosím nevytahuj...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: nezavid)) :op
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    GENERIXX: Ja vim, uz se tu jednou nekde propirala decentne)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LAYUP: No, je to víc modelka než djka a i tak to není žádná sláva a navíc má nosánek dost nahoru i když na to nemá... Hlavně že Maztah se o všecko pr postará, nastaví scratchLIVE a jde se hrát ;)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    mne se teda hlavne vubec nelibi no.. ale to je otazka vkusu.)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    EDDRUM: Heleď a koukal ses jí při tom "míchání" do PC? Jestli ne, tak to příště udělej a možná budeš docela čumět :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    EDDRUM: Rofl! :D
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    GOFLIN: Micha vyborne!!
    GOFLIN
    GOFLIN --- ---
    estli míchá tak jak vypadá... :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    EDDRUM: SH!
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    moje oblibena Kristee

    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    GENERIXX: no vifíš. teplice! ale vsadim se že budu na noční :))) eee fb ne stejnak ho zase brzy celej smažu :)) vychytám si vás tady na nyxu ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam