• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    Sl3CNY ZA GR@MC! :: sex appeal vs. um :: aneb Jachcitakysbalitnejakoutudjku!





    complaints send by mail to id : xenobiotics, elwira and generixx

    gaychat a OT podleha zvuli mistniho hitlera

    No Hookers, Spermstars and HEATON
    For trespassing rules, immediate RO. Valid as from now.


    formát vkládání infa o djkách: djnick / styl hudby / země

    ! neoznačené fotky budou nemilosrdně mazány !




    1) Nebudeš mít jiného boha než hudby.
    2) Nezneužiješ beatu.
    3) Budeš ctít den party.
    4) Cti gramofony, mix a reproduktory abys dlouho hudbu poslouchat mohl.
    5) Nerozbiješ! Technika budiž ti svatá.
    6) Nesesmilníš! V den party jinou zábavu hledati nebudeš.
    7) Nepokradeš! Bo ti DJ zláme hnáty :)
    8) Nevydáš proti DJi svědectví křivého.
    9) Nebudeš dychtit po deskách DJe bližního.
    10) Nebudeš dychtit vůbec po ničem co patří DJi bližnímu.

    a speciální dodatek: poslouchat budeš, tancovat budeš a běda ti jestli ne :DD
    rozbalit záhlaví
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    GENERIXX: to bylo/je daný pouze tim, co hraje za hudbu + vyslednej zvuk hodne ovlivnuje sam dj, tím jak kroutí respkektive nekroutí korekcema..vzdycky se smeju, kdyz tu nekdo komentuje, ze nema korekce rovne, ze je to spatne.. a taky se smeju, kdyz nekdo rika, ze traktor ma sync tlacitko a serato ne.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LAYUP: Toe fakt :) Stejně tak můžeš namítat - piomix - digitální processing - limitery, procesory - digitální processing - etc... Ale prostě serato neni o nic lepší ani horší a o to jde :) Prostě je to jen o tom, co clověku vyhovuje vícero..

    Ale nikdy nezapomenu na to, jak mi hejbaly vnitřnostma starý desky pouštěný třeba na NCA nebo F1 procesovaný starým Rodecem... Posléze přišel člověk se seratem a 320kbps playlistem a hudba byla najednou plochá jak žehlící prkno.. Prostě ten rozdíl tam je :)
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    LAYUP: ano presne tak, vinyl se dneska reze z wavek delanych na kompu, takze nevim proc se to porad dokola resi .)))
    navic hromady lidi se neumi o desky poradne starat a ten zvuk je dost spatnej... kor u desek par let strarejch a dost hranejch...

    sam vim jak mi nektery desky (ktery jsem hraval opravdu dost) hrajou oproti digitalu...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    GENERIXX: To jo.. akorat ze dnesni vynil je stejne zdigitalizovanej, na stranu kde se driv udelal track daj dneska klidne 5 takze o dynamice si muzeme jen nechat zdat.. pripoctu li fakt ze hromada desek ma strasnej mastering jsme opet na bodu nula)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAST, NAST: U digitalu máš možnost si tracky nastavit na stejné bpm a pak můžeš jen stát, pustit si to od cuepointu a kroutit čudlíkama, to že to nemá sync tlačítko je teda argument celkem nanic ;)

    A žádná mp3 se dynamikou nikdy nevyrovná analogovýmu zvuku ;) Jen se téměř nikde nevyskytuje technika na který by ten rozdíl v rozsahu frekvencí byl opravdu slyšet (teda spíš cítit, pokud je aparatura řádně výkonná), takže je to vlastně ekvivalentní médium (beru-li v potaz mp3 v 256 a vyšší kvalitě)...
    NAST
    NAST --- ---
    by ste taky mohli zacit pomlouval livesety :]
    NAST
    NAST --- ---
    deska je deska ale kdyz mas kvalitni mp3 tak to hraje uplne stejne ,, u serata neni zadny synchronizovaci cudlik tak ze zadne zvyhodneni u djeju co z toho hraji neprobiha,, tak uz se furt nevytahujte vy vynilovci :DD u serata vidim velkou vyhodu v tom ze muzes pracovat s velkym objemem dat ktery se daji rychle a levne sehnat tak ze mas vesti repertoar tot je vse
    p.s knoflik synchro je u traktoru tak tu nadavejte na nej :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MONOTYPEK, TOOMUCH: V tom pripade je to teda pekna pokrytkyne, pac tenhle jeji vzdech je z dnesniho dopoledne :D

    LAYUP: Deska je deska, to snad souhlasis. Proste mít to na desce se s mp3 nedá srovnat (pocitově), ale u tracků co na deskách nevyšly je serato/traktor/etc. samozrejme jasna volba.. Jen jsem se pozastavovala nad tim, ze holky fakt vetsinou hrajou spis z desek nez z digitalu. Nemelo to mit zadnou diskriminacni sdelovaci hodnotu :))
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    když jsem naposledy hrál s Bailarkou, tak hrála čistě laptopově s midikontrolerem... to jen tak jako info, hmm :)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    LAYUP: hlavně pokud se to ještě vztahovalo k Bailarovic, tak je to už trošku neaktuální, řekněme :))
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Samozrejme si kazdej bude branit to svoje.. ale ja jsem treba zacinal na deskach, od techna pres dnb po breakbeat.. pak jsem zjistil, ze spousta kvalitnich veci jde jenom jako digital release tak jsem se nechtel omezovat a rozjel serato, ted me treba bavi obcas i CDs.. jako mne to prijde jak srovnavat houskovy s bramborovejma knedlikama, kazdy nabizi uplne neco jinyho.. desky si kupuju stale ale jen do sbirky. A jasne, tohle zabomysi tema je o nicem a stokrat probirany ale tady mi vyslovene nedalo nezareagovat po jistych vykricich (pokud to bylo mysleno s nadsazkou tak nic a uz mlcim)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    LAYUP: na tom totiž není co chápat. jakoukoli technologii můžeš použít buďto jako prostředek nebo jako nástroj. sám si přeber důsledky obou významů
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    TOOMUCH: Ale to vubec.. jenom to proste nechapu..
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    :DD let the flame begin!
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    GENERIXX: A to je nejak jako vic pure jet striktne asfalt, nebo ty co hrajou ze serata jsou nejak zvyhodneni? nechapu tohle rozlisovani.. dobrej mix je dobrej mix..
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SEMTEXX: Pekna baba, elfí uši a vinyly. To je vrrrr!
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    GENERIXX: tak určitě :) blikalo to tam jak na módní přehlídce
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TOOMUCH: Nevim jak to Klárka má a jestli ji pak někde uvidim hrát ze serata nebo CDs tak pro mě ztratí veškerej respekt, ale tohle mě fakt pobavilo :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SEMTEXX: Budou lepší, dočkej času ;))
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    GENERIXX: lol. no ona to má Klárka teďka trošku jinak..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam