• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    LAYUP: umim cist)
    "pochopil jsem spravne ze s ni spolupracuje..
    akorad se ohrazuje ze neni producent jejiho alba a neuci ji hrat.."
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    AUTIST: "im not teaching Paris Hilton how to DJ"
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    AUTIST: nespolupracuje. jen se objevila na party a byla v pohode, tak ji nechal si zahrat
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    DEATHKA: pochopil jsem spravne ze s ni spolupracuje..
    akorad se ohrazuje ze neni producent jejiho alba a neuci ji hrat..

    spolupracovat s paris hilton je vtip, hlavni roli v tom musi hrat penize.
    kdybych do neceho podobnyho sel, tak bych udelal svoji praci, vzal si prachy a moc bych se k tomu nevyjadroval)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    AUTIST: proc?:) me to jeho vyjadreni prijde docela rozumny
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    GENERIXX: vtipne, dalsi potvrzeni toho, jakej je deadmau5 odpad))
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    AALA23: to doufam!! byla by to opravdu skoda
    AALA23
    AALA23 --- ---
    TOMEEK: Tak to jo :) Určitě je to pro ní to, co zrovna v životě potřebuje. Ale sázim boty, že hraní na žádnej hřebík nepověsí :))
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    AALA23: hele psali sme si o tom tedka v tydnu - rikala, ze ma v planu cestu kolem sveta. ze deset let hrani je dost a ze je asi na case to prenechat mladsim a posunout se dal...
    AALA23
    AALA23 --- ---
    TOMEEK: GENERIXX: Včera jsem s ní jela do Prahy a o cestování nic neřikala, na konec října chystá narozeninovou party. Ale třeba to má fakt v plánu... každopádně si nemyslim, že by pověsila hraní na hřebík, přece se z cest někdy vrátí. Třeba s novou energií a inspirací. Je to opravdu výborná djka a navíc je fakt prima :))
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    GENERIXX: taky me to mrzi :( fakt me jeji hrani bavi
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TOMEEK: Neeeee :((
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    MTO: bylo to jedno z jejich poslednich hrani - chce tedka cestovat po svete, takze asi vesi hrani na hrebik....
    MTO
    MTO --- ---
    miss shina



    nsk v crosssu...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LAYUP, GENERIXX:

    Deadmau5ovo ofiko vyjádření z FB:

    HEY WORLD... im not teaching Paris Hilton how to DJ. fuck already! she showed up to a show, and shit, ill be friendly to just about anyone who isnt a fuckin asshole. and she was respectful and polite, and all around nice to chat with, so i let her be a ghost... how the fuck does it end up all "im producing her next album" or "teaching her to be a DJ" if she wants to do whatever she wants, let er! i dont give a fuck... but why am i involved all of a sudden?

    Hehe :)))
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    Omlouvam se za ot,ale jsem bezradna:
    Shanim slecnu djku na oslavu damske rozlucky se svobodou..zname jsem jiz kontaktovala,ale porad mi jedna schazi..
    Kdyby jste nektera mela chut si zahrat elektro,brejky,disco..zakalit s bandou holek..treba jen na chvili..za penezni prispevek,ci konzumni prispevek..prosim,napiste mi do posty..
    rozlucka se bude konat 30.9 v Praze 7 na Kamenicke.
    dekuji!
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Tak tihle to umeji taky urcite bajecne.. uz vim kde se inspiroval Kaja Burianek..

    LAYUP
    LAYUP --- ---
    GENERIXX: Afrojack s Deadmou5em si asi uzili spoustu svandy
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Panebože chraň!!!

    Paris Hilton se chce stát světovou dýdžejkou číslo jedna - Super.cz
    http://www.super.cz/4642-paris-hilton-se-chce-stat-svetovou-dydzejkou-cislo-jedna.html
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Julia Pé (Spain).. Tu na fotky moc neuzije, ale zaslouzi si velky respekt za to co hraje.



    http://soundcloud.com/julia-pe-1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam