• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    N_I: Babe je z mý stáje a navíc jsem se jí ptala - ona hraje spíš takový chilloutovky a dubstepy + jedná se o 2h B2B s chlapem...

    asi od devíti do jedenácti nebo od jedenácti do jedný - se upřesní...
    N_I
    N_I --- ---
    generixx..ono asi brzo stejne nebudes mit kde brat...tech holek tolik neni...a jak rikam dost jich uz ani nehraje...coz je skoda...

    rekni babe ln...na spodni stage.OD KOLIKA OD PETI OD RANA?.:)))
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    DJCARAMBA: hrala tam dva sety.. plus pak jeste byla nekde dira vedle, tak hrala jeste dvakrat vedle na jiny stage..
    ale to je jedno, jak rikam, ja ji slysel a prestoze mam rad delsi mixy stejne jak ty, tak technicky mi set prisel v poradku...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    N_I: pondělí v crossu second stage - letenku - určitě :DD Dyk bych neproplatila cesťák ani tý Nictix...

    Mini da Minx nepřichází v úvahu pokud není v čechách a to esli dobře rozumím fakt není.

    DJCARAMBA: Tý jsem psala, tak uvidíme jestli se ozve.. Kdyžtak do ní šťouchni ať se mrkne na nyx - posledně se přihlásila 22.tak doufám, že to nebylo po pěti letech :))
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    VON_GILOTINE: Říkám, třeba je už vše jinak, tohle byly dva zážitky z loňska, kdy jela z kompu. Navíc i CDčka se daj předrovnat, což zrovna Ty od "dnb star" určitě znáš;-)

    AUTIST: Jestli si dobře pamatuju, tak na tý stage se podílela dramaturgicky, takže tak;-)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    A abych Nele trochu pomohl, u mě jasně vede Adéla (Adelight) nejen proto, že je ze stejný stáje:-) Po SF z ní byl dokonce Marty B tak odvařenej, že se chtěl stěhovat do Čech a věnoval jí jedno vydání svojí radio show:-)
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    DJCARAMBA: aha, predpokladam ze asi nemela dobrej den no, ja s ni hral a hrala uplne v klidu..

    a predpokladam, ze kdyby kopala brambory, asi nehraje na glastonbury s karlem a fatboy slimem na jedny stage)



    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DJCARAMBA: to je mi lito. tady hrala z cedecek a mixy mela hezky a dlouhy. ano, selekci mela electroclash-breakovou, tedy nepochybne libivou.
    N_I
    N_I --- ---
    generixx..pozvi elkhu....z ugly funk...ale letenku chtit bude..:)))
    N_I
    N_I --- ---
    nesnasim dlouhy mixy
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Hmmm... tak koukám, že si to v tom Crossu asi nakonec odehraju sama... No proper girl found :(
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    VON_GILOTINE: Okej, přestože její selekce, není můj šálek čaje, chápu, že pro většinu brejkem nezasažených lidí je to líbivý.

    Zobecněme to pojmem digital djing - přestože obecně proti němu nic nemám (sám hraju ze Serata), tak ten Tvůj post mě "donutil"... Nezapomenu na to, jak jí Bíca loni na LiRu srovnával desku, když šla hrát po Samovi s Kaplickem... Navíc si celkem potrpím na dlouhý mixy, takže ty její max 5ti vteřinový mě fakt neberou...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    DASHA23: Počkej, už dlouho neklikal - smolí brutální odpověď :))
    DASHA23
    DASHA23 --- ---
    jak ted Caramba dela mrtvyho brouka:))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    DJCARAMBA: Kde jinde bys to měl rozebírat než tady?? Celou dobu se tu bavíme o podobných věcech ;)) šup šup ;)

    DEATHKA: Hmm, no tak já se teda doma mrknu :D
    N_I
    N_I --- ---
    von gilotine .hezky receno....
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    GENERIXX: no podle fotek to moc poznat neumim, ale u tyhle sem to poznal i z fotek:)
    DJCARAMBA: rozebirej!:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DJCARAMBA: tak kdyz vis neco co z parketu neni videt tak prosim no. ja jsem ji videl na let it rollu a nikdy me tolik breakbeat nebavil. coz ej podle me zakladni problem breakbeatu, zahrat ho tak aby to nebyla nuda. coz se vetsinou resi trapnejma predelavkama hitovek popu.
    whatever, nemyslel jsem to zle, pokud je tak spatna djka tak sorry no.mixy mela skvely a selekce mela smysl.
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    DJCARAMBA: ja myslim ze to je k tematu, tak se vyjadri )
    N_I
    N_I --- ---
    dj caramba.. imho tohle je to nejhorsi co muzes udelat...bud rekni co vis..nebo mlc jednou pro vzdy...

    pac takto si to pojede svym zivotem a jeste se budes divit..:)))
    ):)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam