• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    sobotní discentrum

    KALAMANZI
    KALAMANZI --- ---
    Dirty Talk
    Minneapolis,USA
    dirty electro, drumstep, dubstep, and moombahton
    http://soundcloud.com/dirty-talk

    TINA_SALO
    TINA_SALO --- ---
    DJ Ange - Austrálie, progressive/trance - výborná!!!! Doporučuju její soundcloud, jedna pecka za druhou!
    http://soundcloud.com/dj-ange



    Sice to rozhodně není spermstar, ale rozhodně se může chlubit tím, co umí :-)
    MORYBUNDUS
    MORYBUNDUS --- ---
    GENERIXX: na nebesa to nebude asi ale špatná rozhodně není!
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    MONOTYPEK: akorat by se mohla prezentovat trochu osobiteji, tedka ta obrovska reklama, co se otevira vzdy pri spusteni icq, to je velikej upadek (i kdyz tenhle nevkus ma IMO od zacatku)... jsem si vzdycky rika, co to je za maminu za linkou a ona to nase "legenda"...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MORYBUNDUS: Ten mashup LinkinPark se dost rozjíždí. Acid Drop nic moc - jako pěkný, ale tuctovka s nulovou progresí a navíc mi přijde, že mi to až nechutně připomíná jinej celkem provařenej track (nebo možná dva), ale nemůžu si za boha vzpomenout. WannaBeFree vyloženě nuda - flusdomoře, žádnej zajímavej prvek nebo zvuk. Dubstep neocením, ale i tak nic extra... Mastering totálně placatej. Plus pořád můžem polemizovat kolik toho na těch trackách vlastně dělala ona, ale fajn, aspoň něco dělá..

    Charakter nehodnotím, neznám ji osobně...

    Pokud má něco pod pultem a posílá to někomu do mailů, těžko k tomu přihlížet...

    Zítra poslechnu ten její promomix ať teda nežeru, ale zatím mi přijde vyloženě průměrná... Rozhodně ne tak super aby tu hrála několikrát ročně a byla vynášená až někam do nebes. Ale whatever, když to lidi bere... :)
    MORYBUNDUS
    MORYBUNDUS --- ---
    GENERIXX:
    Se tady musim zastat Anngree.. "Anča" na mejdle se mnou hrála imho dost slušně, byla taky na její vizáž barbínky naprosto normální holka. A co mi teď posílá za tracky který dělá společně v colabu s Melamin Wicked Sway, to je Bomba
    toť vše
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    tentokrát to Akirovi i Monotypovi odkývám beze zbytku. hrála fakt dobře. takovej ten holčíčí tech-housík, ale poslouchat se to dalo i po technické stránce
    PECIK
    PECIK --- ---
    PECIK: creamfields teda
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    OT: lucku jsem nebral do té chvíle než jsem měl možnost jet s ní do frankfurtu do u60311, kde headlinovala rezidentni noci liebinga. technika mixu výborná, selekce pro mě nic moc, ale gradovalo to a lidi to hltali a pak stáli asi hodinu na autogram... o její hlavě si můžu myslet co chci, ale vydřela se sama v míchání. to jí nikdo nekoupil a nezařídil ;)

    remix Umeka na Mirage za 1k € je už jiný příběh :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: yeeah!
    PECIK
    PECIK --- ---
    ja jsem slysel jednou (cosmic trip myslim) a to bylo strasne...nemichala vubec...4 minuty+CF+5minut+CF atd...
    mozna tim ze s ni vystupoval Pavlicek (uplna katastrofa kytara a techno)...takze tak...
    no brain ale sedi...;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: without mixing? tak to bych prave rekl , ze ji slo vic nez dobre...i kdyz to teda prej mela nauceny mix po mixu ale technicky hodne dobry uz z desek co sem dvakrat slysel live.
    PECIK
    PECIK --- ---
    TOOMUCH: 10 years without mixing and brain...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    Postrach ulicé, Barumba 2001

    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    Ivanka w/ Čárlívan @ Barumba 02


    fešandy
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    hmm nela jako sluzka? to vzbuzuje predstavy... :o)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TOOMUCH: šmarja jen to ne :D
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    přidělejte jí někdo Nelinu hlavu, ať si to může dát do záhlaví)))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MEDAN: No u nás nebyl nejmíň tři roky a neboj, zas dlouho nebude :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam