• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Frajerka! Maya Jane Coles :) Super djka a producentka.





    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    WENIA: ti hrají dodnes :)))


    OT over
    WENIA
    WENIA --- ---
    WACLOSH: dobrej napad ale provedeni na pikatchu...
    Stejne jako kdysi aleki a kobylka :))
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    GENERIXX: správná kuchyně správné technařky =D
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    PECIK: Opravdu si všichni myslí, že Pavlíčkova kytara a to techno byl špatnej nápad?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: labuzo, je z toho cejtit radost z groovu a jeste slecna djka je vnb. Thumbs up)
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    tak teda pekne dekuju tomu, kdo me sem dal :_) u hrani se teda fakt nehlidam,jak vypadam, spis co hraju, ale i pritel mi rika,ze pri tom vypadam jak "orel v rozletu", takze asi fakt tema rukama macham vic,nez je zahodno:-), kazdopadne priste na vas budu myslet a nahodim video,at se komentuje aspon hrani ...
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    GENERIXX: jj;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BUTCHER: myslis tuhle ? :D
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    GENERIXX:
    GENERIXX: se mi libi jak maji holky djky vzdycky jednu ruku ladne zvednutou :-)) .. daya na jedny fotce jakoby rovnou litala :-)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: to poznas? :D Jako i z ty fotky z boku je poznat ze ma prsty normalne od sebe, i kdyz asi trochu min :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: to neni ono ale)) on mávala "víc" :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TOOMUCH: Ty hele nevim, ja si z toho vecera nic moc nepamatuju :D A uz vubec ne ze delam nejaky takovyhle mavaci gesta...

    Ale proste kdyz to cloveka zacne mega bavit tak holt tema rukama rozhazuje kapanek vic no :)) Bych ti nekdy prala videt treba Vlada z NP25 kdyz hral z desek :) Nebo treba takova Miss Shina, ta by v ty samy pozici mela nohu a ne ruku ;)) (to uz jsem btw jednou videla v Subclubu kdyz hrala na Ladies Nuclear)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    GENERIXX: a to je teda ňákej signál, nebo jak tomu mám rozumět?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: Proof :))) Ale teda ja ji tehda mela jak z praku, to se rovnou priznam :D

    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: ale to mi doslo, jen mi to nejak neprijde ani vtipny :D Sem nekdy nahazu treba 30 fotek kde maj djs stejny pozy ;)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: dyk je to evidentní)) koukni se poradne))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    QYDO: Cos tim jako myslel?
    QYDO
    QYDO --- ---
    GENERIXX: OH HAI
    LUCKYBOA
    LUCKYBOA --- ---
    TOMEEK: nn, vůbec, jen pár piv, MANDALA vzkazuje, ze takhle vypadá normálně, prej asi pokus o úsměv :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam