• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    BRUTOL: Vozovou hradbu na tebe
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    BRUTOL: ono je to taky dost o podnicích, který navštěvuješ. Kalkbrenner je mrtvola, jeho bratr Fritz ho bude co nevidět následovat. a Jeff Milligan? ten Algorithm? to už mi taky nepřipadá jako nic divnýho, že je o něj menší a menší zájem. zajeď si do Blavy a to teprve uvidíš jak jsme tady zaostalí :))
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    myslim si ale stejne že češi sou zaostaly :)) jen se podivejte kolik se sem dováží hudby z cizích zemí a kolik sme ji vyvezli ven my? jediný v čem sme dobrý je hokej :))) v tom sme svetovy
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    BRUTOL: Deti jsou na dubstepu a drumiku.. pristi rok je zlaka treba zas jiny pozlatko.
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Jako pro par lidi co se o hudbu zajima to neni novinka.Ale vem si prumernyho navstevnika party kterej tam jde jen proto že ho tam vzali kamoši tak ten to nezná třeba protože všichni takovy co se o hudbu nezajimaj budu poslouchat to co jejich okoli a to je ted podle me dubstep a drumy číslo jedna
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    To je právě to!!Minuly week tady byla super star jeff miligan (ted neresim claru bailar) a nikdo nikde poloprazdnej klub.Proste mi přijde že český publikum si hledá spíš tvrdší styly s vlivy mainstreamu.A když někdo začne tasit věci typu Clara Baila , Cora Novoa , nebo nějakýho Kalkbrenera.Tak najednou na parketu nikdo neni.Proste sem tim chtel říct že spíš český publikum (samozřejmne ne vsichni jde o tu generaci ted co paří 18-25 let).Vyhledává spíš tvrdost než nějakou hudební stránku.Je mi to i líto před pár lety se na house chodilo víc.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    BRUTOL: jako sorry, ale německý popíkový techno není nadčasový už ani u Eskymáků
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    GENERIXX: tyvole, tak když napíše takovej blábol
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TOOMUCH: Se necil boooze :D Na Kabáty taky furt lozej desetitisíce lidí ;)
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    http://soundcloud.com/clara-bailar/memories její tracky sou příjemny proste
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    tak tos už přehnal ale :DD
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    ja sem ji ted slyšel před jeffem miliganem a me se teda libí a nasel sem si ji na soudncloudu a ty tracky jsou taky fajn.. pro zaostaly český publikum je to možná moc nadčasový
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    destroyer: myslíš že jako nesklada ??? má normalne svoje tracky ne
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    BRUTOL: produ co? :D
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    BRUTOL: nenech se vysmát
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BRUTOL: Už tu několikrát byla - filtr :)
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    CLARU BAILAR na vás ta je fakt dobrá česká djka a producentka kdo nezná hledejte určitě to za to stojí
    YORICK
    YORICK --- ---
    GENERIXX: super, kocka:)
    QUBASS
    QUBASS --- ---
    asi tak, jen ode mě má asi 30 desek raggajunglu. spíš ten dubstep zatím objevuje
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    QUBASS: Vcera mi psala ze hraje jen raggajungle, tak tim asi myslela, ze zvetsiny. Dik za info :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam