• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: a dál?
    GENERIXX: no jeste abych se zapiral))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: TVL! Ty se fakt nezapřeš :D
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN:


    art :D
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    neprojiždel sem ale filtr http://www.youtube.com/watch?v=Y3bTcGK0Y2g&feature=related to je celkem zajimavý jak se tam rozčiluje že to vlastne skladá ona ale asi stejne nemá guetu
    MTO
    MTO --- ---
    DJ Koki (BG)

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: treb jeji nahy fotky? oh yeah!!!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BRUTOL: Hele a když už si tady vyvolal uplně offtopic diskuzi, neměl bys když máš takovej přehled i něco, čím by si do této diskuze přispěl opravdu tematicky?
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    chjo
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    jo už je to mimo jen to zakončim myslim že co se týče stylů hudby a producentů má proste každej člověk pokud má nějakej názor na hudbu svého oblíbence a ten pro nej nikdy neumře , technický pokrok 21. stoleti nastartoval pro dj svet neomezných možností ,clara bailar je krasna talentovana djka a češi sou proste češi tak diky za pokec a mejte
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: ja si pod pojmem "mrtvej" v hudbe predstavuju neco jinyho ale ok..nechme toho.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BRUTOL: Prehnlednuli nepatricnost cele diskuze, pac uz o djkach vazne neni, tak tohle sem uz ale vazne nepatri...
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Layup : já to vlastne ani nehledal protože se ty sračky nedaj číst vždy v nejakym klubu jen neco zahlidnu a když se o tom s nekym bavim na živo tak mi to taky přijde zlé ...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    BRUTOL: Tak asi spatne hledas, protoze tohle tema tady ma ooooooobr prostor napric celym nyxem.)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DJCARAMBA: Musel jsem provest research.. not bad, ikdyz si myslim, ze tomuhle "minimalku" tu docela psenka kvete.. nicmene je to tady trochu OT a tu mistni zatuchlou drevenost vsichni zname.. zacarovanej kruh.
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    ještě sem si všiml jedný dost velký československý zaostalosti a to je to jak všichni řešej jestli hrani z kompu je ještě hraní nebo ne a když dj nehraje z desek tak neni dj....me to prijde fakt zaostaly ani ne ten nazor to at ma každej jak chce (protože všichni tadystejne víme že tohle se v podstate nedá srovnávat a ten technickej pokrok je proste senzační) ale to jak se to tady všude na nyxu apod. řeší s arogancí agresi apod. v podstate sem tady na toto téma nenašel konstruktivní diskusi to mě mrzí a opravdu se v tomto smeru setkavam se zaostalosti...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN: možná jsem ti to minule nenapsal dost jasně, že poslední půl dekádu se plácá v natrenclých (to by nebylo to nejhorší) generických perkusivních píčovinách a jeho poslední album zní jak koncert pro tři zvuky a trumpetu. nebo by se to dalo chápat i tak, že je to spíš pro pamětníky a zasírat si uši jeho posledníma počinama nejednoho z nás doslova bolí. tak či onak, tohle už nemá úroveň a u mě putuje někam mezi umělce typu Gregor Tresher a Oliver Koletzki. strašná jen ta představa

    a radši toho nechme, nebo nás Nela vymyškuje :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: sorry v jakym slova smysli je Kalkbrenner mrtvola? to me zajima :)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    LAYUP: Nee že by to sem patřilo, ale když už jsi nakousnul "nějaký" ty jména - co takhle Max Cooper?
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    jo jako nechtel sem tady uplně znegovat celou scénu máme spoustu dobrejch dju , clubu.. jen sem chtel říct že me sere že lidi davaj přednost tvrdosti ale to je asi tim mládím taky sem mel radsi dřív jiny veci.....a ted ta vec co me sere nejvic bavil sem se s promoterem akci a ten řikal že by nebyl problem sem dotahnout třeba plastikmana ale že do toho nejde že už ted vi že prodela...to me sere nejvic
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    GENERIXX: Tak pomalu, ze takovej Juan Atkins zemre a Metroplex trikrat zkrachuje nez ho sem nekdo doveze)).. nemam iluze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam