• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Korsakoff (Netherland, hardstyle)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Marusha (Germany, techno, rave)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Nina Kraviz (Russia / minima, techhouse
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Steffi (Germany / Berghein resident / techno)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    Anita Breakz (Breakbeat/ESP)



    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    :)))

    herečka Anna Sophia Robb

    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN: já bych teda řekl, že se dívám na Mickey Rourka po plastice

    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    ADELIGHT

    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: no na to jsem tady čekala - já jí samozřejmě poznám, spousta dalších lidí jí taky pozná, ale je to vážně tak šíleně problematický k tomu obrázku připsat kdo to je pro lidi co to nevědí (95% těch co sem koukají)??
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: tak snad msKittin pozna uz i moje mama))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    LAKSYMO, ROBOTON: Jmena, popisky - zahlavi... Prece to neni tak tezky...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ADZI: To bude asi tim, že to je Björk :)
    ADZI
    ADZI --- ---
    GENERIXX: Je dost podobná Björk :)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    A jeste z rozhovoru s Ninou Kravitz naky dalsi female jmena.) a dobry moudro

    Tak to si s dovolením nechám pro sebe. :) Jaké DJane a producenty v sukních uznáváš a s kým ze svých kolegyň jsi tou největší kamarádkou? Nebo sis vždycky už jako malá hrávala spíš s kluky?

    Uf, nesnáším tu zkratku "DJane"... Dýdžejové by se neměli násilně dělit na chlapy a na ženské! Ano, respektuji spoustu DJs a některé z nich jsou ženy. Ten seznam by byl hodně dlouhý, takže zmíním např. K-Hand, Electric Indigo, Jenifa Mayanja, Miss Kittin, Shinedoe, Steffi, Dasha Rush, Ellen Alien, Mayan Nidam, Vera, Tini, Heidi a mnoho dalších. Některé z nich jsou mé známé a jedna z nich je mou dobrou kamarádkou, ale schválně ti neřeknu která... To si zas nechám pro sebe já. :)

    Článek: Nina Kraviz: "Dýdžejové by se neměli násilně dělit na chlapy a na ženské!" | techno.cz
    http://www.techno.cz/rozhovor/40164/nina-kraviz-dydzejove-by-se-nemeli-nasilne-delit-na-chlapy-a-na-zenske
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Jinak teda jeste pred par roky bych z toho byl asi vydrenej ale dneska uz to taky vidim trochu jinak, nicmene Miss Kittin v Roxy 12.5. na Flow.. po Nine Kravitz dalsi velky jmeno
    EM303
    EM303 --- ---
    Hmm:)

    Kan Jacca
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Hmm :)



    sice to neni djka, ale na podiu je taky vic nez doma. Holkam ty desky proste slusej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam