• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    Sl3CNY ZA GR@MC! :: sex appeal vs. um :: aneb Jachcitakysbalitnejakoutudjku!





    complaints send by mail to id : xenobiotics, elwira and generixx

    gaychat a OT podleha zvuli mistniho hitlera

    No Hookers, Spermstars and HEATON
    For trespassing rules, immediate RO. Valid as from now.


    formát vkládání infa o djkách: djnick / styl hudby / země

    ! neoznačené fotky budou nemilosrdně mazány !




    1) Nebudeš mít jiného boha než hudby.
    2) Nezneužiješ beatu.
    3) Budeš ctít den party.
    4) Cti gramofony, mix a reproduktory abys dlouho hudbu poslouchat mohl.
    5) Nerozbiješ! Technika budiž ti svatá.
    6) Nesesmilníš! V den party jinou zábavu hledati nebudeš.
    7) Nepokradeš! Bo ti DJ zláme hnáty :)
    8) Nevydáš proti DJi svědectví křivého.
    9) Nebudeš dychtit po deskách DJe bližního.
    10) Nebudeš dychtit vůbec po ničem co patří DJi bližnímu.

    a speciální dodatek: poslouchat budeš, tancovat budeš a běda ti jestli ne :DD
    rozbalit záhlaví
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MONGOL: ta serato?
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    MONGOL: Presne
    YNOR
    YNOR --- ---
    MONGOL: vskutku komické, z vlastní hlavy?
    MONGOL
    MONGOL --- ---
    Ja bych ty serata 21.stoleti zakazala. Myslim, ze kazdeho jen otravuji;))
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    CEJN
    CEJN --- ---
    sry,nepovedlo.. jinak djane NORA BORA SK techhouse,minimal..
    CEJN
    CEJN --- ---
    DSCF5327.JPG (1301017 B)
    SUPET
    SUPET --- ---
    INK_FLO: pfff... tomuhle rika scratch? .)))
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Drum-n-bass Scratch by Dj Sticky Eyelash - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=5KEap2SsuVo
    BEYONDMATTER
    BEYONDMATTER --- ---
    Collabo Queens, mash up / electro / hip-hop (Sweden)



    _AHMED
    _AHMED --- ---
    SHARNY: nesazej,nemachruj a radsi hraj .)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    YNOR: To je myšleno vážně. Mně přijde divný, když místo hlavy dje vidim Macbook :/ Já si noťas dávam bokem, tak za nim nejsem schovanej. Asi je něco jinýho, když tam sází nějaký loopy a přímo s tim noťasem pracuje. Já to ale používám jen k vybírání tracku :)
    YNOR
    YNOR --- ---
    SHARNY: to bylo vtipně zábavné, máš zítra čas?
    YNOR
    YNOR --- ---
    SHARNY: Trochu nechápu, proč si ten stojánek s notebookem hodně lidí dává před mixpult. Nemůžou pak vůbec vidět dav a naopak

    to je sarkasmus nebo myšleno vážně?
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    tady ale preci nejde o zadny spirit, ale o pristup dje .. pokud si dj peclive vybira svuj tracklist, vysledek je samozrejme videt az na parketu a uz je jedno, jestli hraje z vinylu a nebo z mp3 .. nehledejte spirit v tom, jak dlouho si vybirate na internetu desku, nebo kolik vazi vas kufrik se vsemy vinyly, to je prece naprosta blbost .. pokud dj nedokaze rozvlnit atmosferu mezi jeho posluchacema, tak mu nepomuze zadny spirit ani vinylova deska

    rad bych si znovu poslechnul Cecile aka Miss Cosmix (techno)

    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    M4Y4: btw. asi jsem te pri psani odpovedi na tvuj prispevek nepochopil uplne presne, ale lidi, kteri si takhle sezenou vinyl do sbirky, misto, aby si ten "rare rip" stahli z netu asi hodne ubylo...
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    COSMIC_MONCHI: jinak, ja to neodsuzuju... jenom to uz dnes imho neni ono ;o)
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    M4Y4: tezky to neni, ja mel na mysli opravdu "jen" ten spirit... ze si clovek pracnym hledanim na netu sehnal shop, kde ten vinyl maj, dal za nej treba i 500,- a nebo tu desku sehnal nahodou, nebo ji na netu objevil az po dlouhe dobe... a pak nejen ze mel krasnej prirustek do sbirky, ale jeste fyzickej, tezkej, hmatalelnej proste...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    strašně těžký si ty rare věci koupit na vinylu a ripnout, že jo ) (ostatně spousta starých věcí se ani digitálně koupit nedá)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    COSMIC_MONCHI: Tak jasně, ten ,,spirit" toho sbírání desek tomu chybí, ale zase jako každá věc to má svoje + a -. Jen jsem ti tu chtěl tak jako napsat, že to neni to nejšpatnější, co dneska je :-)
    Trochu nechápu, proč si ten stojánek s notebookem hodně lidí dává před mixpult. Nemůžou pak vůbec vidět dav a naopak. Navíc u djek je to kolikrát mnohem větší škoda :-)
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    SHARNY: btw. mne presne timhle stvaly i CD, ze kterych jsem musel hrat... muzes si na ne vypalit co chces, ovladani ala gramec uz maji taky, vsechno si to postahujes z netu, zadny shaneni rare releasu a jejich zasilani postou na mediu... jo, jo... ale na hrani vlastnich veci naopak, to bez debat...
    no flame please, jen mi to nedalo... :)
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    SHARNY: ja se o tom uz moc nezajimam, ale digitalni emulaci vinyloveho zvuku to uz ma taky? ;o)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    SUPET: Asi, že sebou nemusí táhnout kufr s deskama. Tracky co si koupí může tahat všude sebou (do auta, v mp3 přehrávači).
    Taky ho určitě štve, že si track může koupit za dolar a půl. Nedej bože, že může kupovat dál desky a mít v Seratu tracky, co vyšli jen volně (takže ne na vinylu), popřípadě svoje vlastní věci.
    Dál ho taky určitě štve, že si může vypnout analýzu bpm, zapnout library mód a nebo prostě na ten notebook nekoukat, čimž udělá to, jakoby hrál s desek, jen si prostě vybírá, co na tý desce bude :-)
    Jojo, to Serato, co mám doma mě taky těmahle věcma strašně štve (:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam