• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILLIGirlz Behind Deckz | hookers posing are not djs :)
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    jj, ale dnes uz je to vsem asi tak vsechno jedno..............
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    777PLAY: to ale neni moc girl behind dex ))
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Licaxxx (Tokyo, House)


    Licaxxx Ray-Ban x Boiler Room 023 Unplug DJ Set
    https://www.youtube.com/watch?v=5W6EB36_etY
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    DJ Lady Style - Westcoast baby
    https://www.youtube.com/watch?v=VEyAa_CC2wE
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    DJ LADYZUNGA



    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKUFEN: chapu
    AKUFEN
    AKUFEN --- ---
    AKISAN: no... udelat za 8,5h nejakej pribeh, na to by mohla najit behem hrani cas:))) jsem ten zaznam projel rychle, pac me nebavi kdyz nekdo jede furt to stejny, to neni zadnej kumst, to je strojova otrocina. Ale kazdymu se libi neco jinyho....
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    TOOMUCH: no je možný že jsem hrál 7,5 hodiny už si nepamatuju jesli jsem začínal v 9 nebo v 10 hodin, ale když jsečm končil v půl pátý tak svetlo už bylo ;-).... btw abych nebyl úplně oftopic dj co nemohl dorazit byla djka
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    SYXAO: to to letí :))

    v Klukovně se hrávalo až do svítání, viď Kubo..
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    no já hrál 6,5 hodiny asi před třema rokama v klubovně druhej dj z nejakýho důvodu nemohl a náhrada co jsem sehnal na poslední chvíli tak nerozchodila DVS, ještě musím podotknout že jeden gramec měl totálně v prdeli pitch takže desku kerou jsem z něj míchal jsem pomalu dorovnával na tom funkčním.... docela jsem se spotil tenkrát ;)
    RAPHAEL_KOSMOS
    RAPHAEL_KOSMOS --- ---
    (pozn. pod carou, hrat 7 hodin v klubu neni to samy jako hrat 7 hodin v baru, to ma akira pravdu)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    LEONID_EK: :)) před samotným vstupem do klubu. přepadla nás na kouřové. co dělala předtím netuším. jestli je až takovej maniak, jak se dozvídám, možný je všechno. Villalobos v sukni.)
    LEONID_EK
    LEONID_EK --- ---
    TOOMUCH: ....a tu leklou rybu ti podala pred nebo po 9h hrani?;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: no ja ji live nevidel... a kdyz ti nekdo poda leklou rybu tak muj pekne zmackni ,)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN: je sice vysoká, ale zas tak hezká zblízka taky ne :p a ruku mi podala jak leklou..)) jsem holt náročnej posluchač.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    btw.... tenhle set od Colesovy mam taky moc rad...

    MAYA JANE COLES TECHNO DJ Set From Drumcode Halloween at Tobacco Dock London
    https://www.youtube.com/watch?v=GKiP1R5hOtw&t=3575s
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MONOTYPEK:
    TOOMUCH: ja proste cenim kazdyho kdo tohle vydrzi a cistej a jeste takovej hardcore zaprah... navic je sexy a ma rada kocky....tak se mi do ni neserte)))))))))))))))))))))))))))))

    a uznavam ze dlouhy sety vybizej aby ten clovek udelal trochu pribeh a protahl to vsim moznym ale zase tak ona ma tenhle "acidlike" zvuk takze je to jeji signature.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKUFEN: mě to teda těžce nebavilo. momentama jsem si na ní v Praze připadal jak na freečku (zpomalenej frenchcore))
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    AKISAN: kdyz pisu celonocni, myslim tim sety nad 7h. budu ti verit, je to proste ukaz ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam