• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIGRETigre! Tigre! brilho brasa
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    FLU: o Brute Force vim, ale bohuzel jsem zatim nevidel, ale dlouhodobe se chystam :)
    DYSTOPIK: U Hill taky dekuju za pripomenuti, ale taky jsem nevidel, bavil jsem se o nem v souvislosti s tim, ze je to prave jeden z filmu od Sidneyho Lumeta, ktery mi porad chybi :)
    KERBOT: Escape from Alcatraz jsem videl, a ac film je to docela fajn, tak ty zminovane se mi asi libili vic. A I am fugitive bych si nekdy rad doplnil uz jenom kvuli Paulu Munim :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    TIGRE: a co the hill?
    http://www.csfd.cz/film/6200-hill-the/

    tušim že jsi mi řikal, že ho máš rád..
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    TIGRE: hezka selekce a uhrancive foto -:)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TIGRE: cetl jsem, je to super.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    TIGRE: san-do-ká-án
    KERBOT
    KERBOT --- ---
    TIGRE: ok, diky za tipy. :) zejtra to domyslim
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    KERBOT: short eyes ma takovy lehky nabeh do 70s exploatace, coz tomu ale neni na skodu a bavi me, jen od ni necekej zas zadny zazraky.
    Le trou je ale kongenialni zalezitost ktera se muze rovnat tem nej filmum vubec - ve svy jednoduchosti, lehky naivite a komornosti - proste bajecna franstina to je !

    A Birdman of Alcatraz, jestli to pasmo budes delat tak bych ho tam dal, i kdyz to neni zadny vrchol, tak takova prijemna klasika. Nebo si ji nekdy nech do pasma Frankenheimera, ktery by stal nekdy za profil treba v ctyrpodobe Vlak - Manchurian Candidate - Birdman a Seconds :)
    KERBOT
    KERBOT --- ---
    TIGRE: Peknej prehled, Short Eyes a Le Trou me zacalo zajimat.
    A Ptacnika z Alcatrazu bych mohl zaradit, kdyz uz mi o tom nejmenovana osoba tak basnila. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam