• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    YACOOB: neznam to, jen chodim kolem, ale co pavlis na vinohradsky nahore u flory? pry to ma byt nejaky 'lepsi' reznictvi
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    S161: myslis to uzenarstvi na rohu u tramvaje? tam maso nevedou, jen ty uzeniny
    S161
    S161 --- ---
    YACOOB: cajzl v sumavsky .)
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    mel byste nekdo tip na vinohradske reznictvi, kde maji (alespon relativne cerstvou) zverinu, nebo jine zajimavejsi maso?
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    V Pavlaci je jen jedna typka (ktera tam teda je bohuzel docela casto) neskutecna krava, o ktery nejspis mluvite, jinak je tam obsluha ferova.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jop, je to fakt skoda, misto je to prijemne, ocenuju i vnitrni zahradku v lete,ale ta obsluha je fakt dost velky - a to fakt radeji popojit o 50m dal... by mne zajimalo,jestli si je tptp vi pan majitel....
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Je to tak... neřeknu, kdybysme žili v nějaký prdeli s dvěma hospodama na náměstí, ale proč chodit v městě, kde je nějakej bar v každym třetim vchodu, někam na Žižkov do baru, kde má obsluha blbý kecy?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    ad Pavlač - nechodím tam od doby, kdy přítelkyni vytkli malou útratu za dobu, co tam byla s noťasem na netu. Absolutní drzost! Prostě tohle si nemůžou dovolit.

    Takže Pavlač bojkot.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MR_DAN: jj, potvrzuju,je to tam jak ruleta,obcas fajn slecny a parkrat fakt neuveritelne na tecku..slecna co stoji metr a pul od stulu a pta se,co si teda jako date....


    prineese studenou polivku, slecno muzete to nechat ohrat, coze? to nemate jako dost teply,jo?...


    cela scenka trvala cca 20 min nez k nam ty slipka vubec dosla... mazec
    nemusim rikat, ze jsme ji nechali penize na stole - a slo se jinam...
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    MR_DAN: já tam chodim už dlouhá léta a obsluha se na mě vždy příjemně usmívá. ;)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    PUNKEJT: nechci to nijak pomlouvat, byl jsem tam jednou, ale ta obsluha byla prijemna tak na presdrzku, to mi pobyt tam uplne znechutilo
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    PUNKEJT: Pavlac znam :-)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    BLACK_ONYX: hermelín+brusinky=nejlepší :) fungující rovnice. k tomu doporučuju café pavlač (vim že žižkov, ale kousíček od vinohrad :)) a jejich sedvič s hermelínem a brusinkou, případně hermelín v salátovém hnízdě, plněný vlašáky a přelitý teplýma brusinkama....
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    VIXLE: hlavně v pohodě týpek, se kterým se dá normálně prohodit slovo. jinak doporučuji hermelínky s brusinkovou omáčkou.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    vse o butchovejch burgrech potvrzuju, dneska sem tam byl poprve a fakt sem se nazral..
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    SARAJ: pridam odkaz - http://www.vinobraninagrebovce.cz/program_2010.php a muj komentar, ze to vypada docela zajimave, takze se tam nejspis zejtra objevim :) a mozna i dneska na fire show na miraku
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    chystate se nekdo v sobotu na kostovani do grebovky?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    squash je celkem brej na flore v chrudimsky, je tam i fitko ale s tim nemam zkusenost.. a pak este bejval u pilotu ale tam sem dlouho nebyl tak nevim jak to tam vypada ted..
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    co squash nebo nějaké fitko? doporučíte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam