• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAVLINA2nyx :: Udělejte reklamu svému klubu na nyxu !
    BODY
    BODY --- ---
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Přijďte se mrknout a názor si udělejte sami, jestli vás to zajímá.
    [ My Head Goes Around ]
    LALINA
    LALINA --- ---
    CYBER: ses fuckt roztomilej negr :-]]]]
    AIKKA
    AIKKA --- ---
    pokud vite, jak strhnout hore sedici vam za krkem, mate tu prilezitost..
    klub nema zadna takova pravidla, ktera by vam branila ve ventilu, je tu pro vas - ne pro admina
    so scream your dream

    nad propasti manonu - svrhnete svoje strasti do hlubin
    LALINA
    LALINA --- ---
    momentalne na Scene ID YAMA – máte možnost se jí ptát na cokoli [ NA SCÉNĚ ID YAMA - připraví se: ID HARALD ]
    ID YAMA:
    Tereza.Sebevědomá/zakomplexovaná.Chytrá/líná.Samolibá:))Odvážná.Povrchní. Nechodila bych s klukem, co dělá pravopisné chyby:„i/y,mě/mně/,ě/je",ale sama nepíšu správně čárky. Úvodem (a) na vysvětlenou:váha,co má oba rodiče psychology.Pro neznámé jsem pokaždé jiná,pro blízké jsem stále stejná (vědí, že se projevuji jinak až opačně i v úplně stejných situacích).Jsem sama sebou tím,že jsem často jiná.Zábava pro mě bývá přednější než moje pověst-jsem často hlučná,trapná a dělám ostudu.Ráda se předvádím a chci být středem pozornosti.Někdy si neuvědomuji následky svého chování.Většinu věcí dělám proto, že chci aby mě někdo ocenil.O svém nevhodném chování i komplexech a jejich (třeba zbytečnému) vzniku vím snad vše,ale nedokážu nic změnit.Poznávání lidí (jejich pohledy na "svět",přístupy k životu,reakce)je to,co mě posouvá kupředu a mění.Dokážu naslouchat, analyzovat problém i jeho příčinu a poradit. Umím pomoct, často se přistihnu,že se obětuju.Chtěla bych mít svůj velký cíl a jít si za ním.Ale nemám. Trvá dlouho než si udělám názor (zvažuju všechny pro a proti),ale pak si za ním stojím.Říkám radši závěr než průběh celého myšlenkového pochodu. To bude tady možná trochu problém. Baví mě:umění,hudba,vaření,"vztahy",sex(?) Scenerie: uvnitr vysneneho auta
    HLODAVEC
    HLODAVEC --- ---
    Dámy a pánové, blíží se volby a strany se budou utkávat o naše hlasy a to bude zase prdel. Na vážné téma nevážně.

    Vyhlašuji soutěž o neblbější předvolební výrok.

    [ Volte voly, volte krávy, jen nevolte klerikály :o)) ]
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    Pojďte naplánovat jarní nyxácký výlet do Zoologické zahrady hl. m. Prahy (v Tróji)!!!
    [ ZOO PRAHA (ale i jiné zoologické zahrady a zařízení se zvířátky:) ]

    TOM_TOM
    TOM_TOM --- ---
    jezdíte autem a rozčiluje vás stav dopravy v čechách..?nebo bydlíte ve městě, kde je špatná doprava..?tohle a podobný věci v [ dálnice, silnice, cesty - co vás čeká a co vás s**e.. ]
    ORGANA
    ORGANA --- ---
    Klub pro všechny, kteří s touto německou kosmetickou firmou měli, mají nebo by chtěli mít někdy co do činění a chtějí se podělit o svoje zkušenosti s prodejem nebo s produkty, či se o tom dozvědět více.
    [ LR Cosmetic International ]
    LALINA
    LALINA --- ---
    pojdte s nami objevovat zajimava mista Prahy..mate nejake tipy?

    [ Praha magická mystická - procházky a srazy ]
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    užíváte doplňky stravy, nebo byste rádi obohatili tělo o nějakou prospěšnou látku, a nevíte jakou vybrat? případně byste rádi doporučili přípravek, který vám už dlouho usnadňuje život? není nic jednoduššího než navštívit [ doplňky stravy * klouby, trávicí soustava, pleť a všechno ostatní ]

    JEFF_JARRET
    JEFF_JARRET --- ---

    ...:::Il Cammino di Gigi D'Agostino:::...



    ...Nechte si naordinovat tu správnou Medicina Naturale od Dottora DAGa...
    ...Novinky: Some eXperiments vyšlo, čekáme Lento Violento Compilation a Laboratorio 4...
    La Passion, Bla Bla? To byl jen začátek... Gigi STYLE! LENTO VIOLENTO
    SIVER
    SIVER --- ---
    Vyjádřete své sny,přání,obrázkyPočem dlouho toužíte,co si přejete?
    [ Vyjádřete své sny obrázky!! ]
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    [ off-topic: Šakalíci, malí psíci, hopsali dnes po vesnici. ]



    Klub předurčený pro boj s off-topičným šmejdem formou sebeobětování!

    Klub, kde oslava šakala jest téměř zapovězena!

    Vše o offtopicu, netiquettě a nic o šakalovi na nástěnce!
    LALINA
    LALINA --- ---
    [ D.....U......E......T ]

    D.....U......E......T
    ZNÁTE SE? JSTE PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, PARTNEŘI ? JAK DOBŘE SE VLASTNĚ ZNÁTE?
    Zahrajte si jednoduchou hru a trochu si to otestujte!
    NÁVOD: Zkopíruj si sadu otázek ze záhlaví a jednou ji vyplň sám/a za sebe a jednou za svého spoluhráče (napiš údaje o něm).
    Napiš na začátek postu svoje ID a pak ID spoluhráče a pošli mi to do pošty.
    Až se mi sejdou obě odpovědi v poště, hodím je sem do klubu, kde si budete moct porovnat svoje odpovědi.

    Je snad naprosto zbytečné připomínat, že se spolu na odpovědích nesmíte domlouvat, celá hra by tím ztratila smysl a vzhledem k tomu, ze nenabízím nejlepšímu páru svatební cestu na Jávu ani týdenní dovolenou v Tunisu, tak to nemá žádné opodstatnění :-))
    SIVER
    SIVER --- ---
    [ Pokec v rýmech ]
    pokec v rýmech pojdte se také zapojit,rádi píšete v rýmech tak přidte:-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Recenze ne diskuze... mceo jste precetli, pojdte se podelit:

    [ Vaše Knižní Recenze ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam