• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Fakt si nedáš loka, Krytone? Brácho?
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Tys vypil i muj sidol? To snad neni pravda.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    MATHES: Hele, mysli si co chceš, ale podle mě po dobrým víně ti nezůstane kolem pusy pěna, která jde dolů jenom ředidlem.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Rimmere, chci si zajít na skleničku!
    FREEM
    FREEM --- ---
    Jak chceš. Na pár vteřin ti předám velení. Kapitáne. Jaký je plán? No tak, fofrem.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: To já přece nedělám. Stěhuju se. Pryč z bahna a špíny do luxusní čtvrti.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    CREMAC: Nechápeš, že tahle historka jde úplně mimo mě? Ona sama je totiž totálně mimo. Do kosmu! Ty seš naprosto jetej mimoň! Drž už sakra hubu!
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    KACHENNA:
    (sundá župan a odhalí pěkně červené podvazky) Co je? Jo tohle. To je můj kýlní pás. Úplně jsem na něj zapomněl.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    CREMAC: Já se hrozně omlouvám. Jenže když budu mít záznam, nikdy nedostanu frčky ani vlastní loď. A po tom toužím nejvíc na světě. Být jako Vy... pouze štíhlejší a v lepší kondici, a určitě bez Vašich ucpaných cév, ale když tohle pominu, jste člověk, který je mi vzorem.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    KACHENNA:
    Jen si tu historku uložím pod „V“ do „Vydírání“ a „A“ - „Anekdoty“, pod kategorie „T“ - „Tak směšné, že se smíchy potrháte“
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    No, v taxíku začalo být trochu dusno. Moje vtipy o jejím nose nepadly na úrodnou půdu. A byly dobré, inteligentní. Jako: Co ti to přelítlo přes nos? Nic slaboduchého.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Hehe, no jistě. Nos má trochu nedotažený, ale mně se to líbí.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Nicméně se nedokázal smířit s životem věčného outsidera. Jeho trapně naduté ego by to nedovolilo. Je jako strážný u hlavní brány, který sám sebe považuje za hlavu společnosti.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Zdravím vás. Tato kazeta vzdává poctu muži, jemuž chyběl k velikosti pouhý ždibíček.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Dobře víte, jaký ten Tim je. Neskutečně hezký, vyzařuje šarm, skvělý milenec. A Vy jste jen? Vy. To je tak nefér! Musí Vám být hrozně.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    LOVE_DALI: Je posedlej cenou nemovitostí a život tráví ve starožitnictví, kde hledá výhodný koupě a pije víno. Nikdy ne pivo, že jo, vínečko! „Co si dáš k těm cornflakeům, zlato?“ „Dám si trochu vína, pusinko.“
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    DRASTICS: Ten hnusák mi zničil tapetu s helikoptérami.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    LOVE_DALI: Jenom jsem dával dál ten drb, že MacWilliams má úchylné sklony spát s mrtvými.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    FREEM: …my je rozdrtíme!!! Zašlapeme ty červy do země. Rozžvýkáme jejich těla a vyplivneme jako obyčejný Sauerkraut!
    FREEM
    FREEM --- ---
    DRASTICS: Promiňte, asi máte spoustu práce, ale já Vám musím říct, že jste můj nejoblíbenější fašistický diktátor v historii.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam