• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    CREMAC: Hele, rozebrali jsme ten krám a zase složili nejmíň stokrát. Je zarovnaná, ne? Ve který části neni zarovnaná? Ani v jedný. Je v pohodě zarovnaná. Jdeme na to.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    DRASTICS: Dává to asi takový smysl jako manuál k japonskému videu.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Ten náš triplikátor extrahoval z jednoho duplikátu ty nejlepší prvky a z druhého ty nejhorší.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    DRASTICS: Nikomu nedovolím, aby přeskupoval moje molekuly!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Já se hrozně omlouvám. Jenže když budu mít záznam, nikdy nedostanu frčky ani vlastní loď. A po tom toužím nejvíc na světě. Být jako Vy... pouze štíhlejší a v lepší kondici, a určitě bez Vašich ucpaných cév, ale když tohle pominu, jste člověk, který je mi vzorem.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    DRASTICS: Podle mě jsi pěknej pokrytec! Měl jsi tomu trotlovi říct hned, že ho nikdo nemá rád.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    SNOWWHITE: Tady ne, je tady moc písku.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    FREEM: Božínku, chtěl jsem se zeptat, pane, asi tak před půl rokem nám došly zásoby alobalu. Neměl byste navíc jednu bundu, ve které bychom mohli upíct kuře?
    FREEM
    FREEM --- ---
    DRASTICS: Hele, i když máš pravdu, těžko bych dal hlas někomu, kdo se tak děsně strojí. Nemůžu zakřížkovat nylonovýho panáka.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    CREMAC: Loď, kde se nekritizuje, jak nádherné místo! Svět, kde se neobviňuje, kde není nikdo terčem posměšků!
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    R0C3S3K:
    Vypadat jen o chloupek líp, tak mě zakážou!
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    DRASTICS: je na tobe vic sadla, nez u reznika za vylohou
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    CREMAC: Přiznej si to. Jíš svinstvo. Vůbec necvičíš. Kouříš. Piješ. A popravdě začíná to být vidět.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    AMANT:
    No, já se považuju za definitivní verzi. Časem a evolucí vytvarován k dokonalosti.
    AMANT
    AMANT --- ---
    CREMAC: Řek´ bych, že je blahem bez sebe. Dostal se na vrcholek evoluční hory, stal se člověkem.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    PUBLICURINATION:
    Tak to Vám příroda sděluje, že si už máte koupit řidičské rukavice.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    DRASTICS: mzslim, ze tato nabidka davy nevyvola.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Plně kvalifikovanej nejsem. Ale viděl jsem všechny díly Chicago Hope. Ovšem, můžeme taky tělesné vyšetření úplně vynechat a přejít rovnou k zanedbání povinné péče. Takže, kdybyste se položila, uvolnila se a já pustím rajskej plyn. Klidně se hihnějte nebo řehtejte, mně je to fuk.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    DRASTICS: Nebudem jíst, ale provádět pitvu.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Uh, přestaň, už se mi sbíhají sliny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam