• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    To bych mohl dostat hněď? Ale to by šlo! Hnědá se žlutou - v tom bych moh` vylízt ven!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Schopnej? Jedině, když se vyhýbá salátovému pultu
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: To není jednoduše otázka rozlišení mezi vinou a pocitem viny. To, co paměťová sonda zjistila, je Váš vlastní pocit viny. Svým způsobem jste se odsoudil sám. Na mně je, abych dokázal, že jste neurotický nedouk, citově i duševně zaostalý muž, jehož ambice zdaleka přesahují jeho minimální schopnosti.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Když jsme byli malí, tak sehnal skřipec, aby nás mohl natahovat.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Au!!! Holobič!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: S bolestí to je tak fifty fifty. Ženský maj porodní bolesti a my zase...

    . . . . . ...tohle.

    Au! Ani nevědí, že žijou! Fakt že ne!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Ale já čekala, že o tyhle věci se postaráš sám. O tohle se staraj mužský. Tohle je jejich problém. To mužský čeká ta agónie při porodu.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Žádné ohledy, to jo! Zacházel si s mým tělem jako s kusem hadru. Jako by to byla vonuce. Hele. Narostly mi prsa. Tady je jasná rejha. Jenom se podívej. Tejden v mým těle a je ze mě prsoun.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Myslíš si, že máš ňadra a) moc malá; b) tak akorát; c) moc velká;? Rozhodně moc velká. Tak jak jsem na tom? Samý Céčka: "Jste eroticky založená dáma, smyslná a náruživá a nebojíte se to dávat najevo." Jóóó! Jsem pěkná samice!!!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Nejde jen o tvou stravu. Ale o tvé zdraví vcelku. Přiznej si to. Jíš svinstvo. Vůbec necvičíš. Kouříš. Piješ. A popravdě začíná to být vidět.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Pánové, "Lepší než život" vás vítá. Určitě máte hlad a na pláži pár mil odsud je restaurace.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Nemáš ctižádost, poflakuješ se, promrháváš svůj život. Taky o sebe nedbáš a moc piješ. Čim dál víc.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Fakt mě to mrzí, doopravdy jsem si myslel, že tě to potěší, no.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: A když už jsme u toho, když někdo trošičku přebere a usne nahý spánkem spravedlivých, člověk se ctí zpravidla neudělá fotku tvého bimbase, nenakreslí mu kníry, pusu a uši a nepověsí to na nástěnku pod „Pohřešované osoby“.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Usnul hned, jak jsem mu vypumpoval žaludek. Vyspí se z toho, ale to jehněčí nebylo nic moc.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SCHWAB: Neapolské špagety!!!!!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Krytone, my jsme epikurejci. Putujeme historií a užíváme pouze skvostů, které nabízí.
    AMANT
    AMANT --- ---
    Přátelé, mám pocit, že se snažíte udělat dojem, ale to není nutné.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DRASTICS: Budeš mýma rukama a mým hmatem.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    MINERWA: Ruko, zvedni ten micek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam