• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Třeba se s tím rozumně domluvíme. Otevři komunikační kanály, vysílej na všech frekvencích a ve všech známých jazycích, včetně velštiny.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Nějaký sprostý telefonát. Myslím, že je pro Vás.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Promiňte, falešnej poplach.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Kdes to sebral, Rimmere? Nic o ženách nevíš. Nevíš nic vo ničem. Víš, jak jsme koukali na ten dokument vo ňadrech? Myslel sis, že aureola je španělskej brankář.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: A víš, že se pleteš? Nám to totiž s Karen pěkně šlapalo, a to dokonce pěkně dlouhou dobu.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Naposledy jsem ho viděl, když přemalovával chodbu zpátky z vojenské šedi na ocelovou šeď. Úplně se zbláznil!
      AMANT
      AMANT --- ---
      R_U_SIRIOUS: Ne tak docela. My hledáme stvořitele vaší rasy, praotce národa, prvního Rimmera, pravzor vašeho druhu.
      R_U_SIRIOUS
      R_U_SIRIOUS --- ---
      AMANT: Jiná možnost tu ani není. Ale buď rád, že tu jsem. Kdybych nepil vodu a nečůral víno, nemáte se čím opíjet.
      AMANT
      AMANT --- ---
      Jíme všichni to samé?
      R_U_SIRIOUS
      R_U_SIRIOUS --- ---
      AMANT: Bodejť, vždyť je to ta zhoubná. Neber si to osobně, ale teče ti oko.
      AMANT
      AMANT --- ---
      R_U_SIRIOUS: Je to ta tvoje součást, která přátelům ubližuje.
      R_U_SIRIOUS
      R_U_SIRIOUS --- ---
      AMANT: Dobře, díky. Už jsem ji našel. Někomu se ji nepodařilo spláchnout do protivektoru. Vynořila se zpět. Mám radost.
      AMANT
      AMANT --- ---
      R_U_SIRIOUS: Já nevím. Třeba ti chtějí zpestřit let. Kdyby sis odskočil hned zkraje, tak by ses pak ukousal nudou.
      R_U_SIRIOUS
      R_U_SIRIOUS --- ---
      Neviděl tu někdo někde náhodou moji myšlenku? Nemůžu ji najít.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      KACHENNA: Tak já ti něco řeknu a možná z toho budeš v šoku.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Řekl bych, že jsi trochu přebrala. Takhle vyvádím vždycky, když mám v hlavě.
      AMANT
      AMANT --- ---
      SPAJK: Nechtěl bych tady nikoho poplést, ale já jsem Rimmer dvojník dvojníka Rimmera.
      SPAJK
      SPAJK --- ---
      AMANT: Jestli ti posádka spolkne, že ty seš já, tak jsi připraven.
      AMANT
      AMANT --- ---
      SPAJK: Jakýpak? Plánuješ stát se nejpodřadnějším tvorem ve vesmíru?
      SPAJK
      SPAJK --- ---
      AMANT: Můj mozek se vzbouřil. Nedovolí mi, abych prožil něco hezkého. Zato si představuje jen ty zlé sny.
      AMANT
      AMANT --- ---
      SPAJK: Jestli tomu všemu dobře rozumím, tak je zřejmé, že v jejich vesmíru to jsou muži, kteří rodí děti, a neboť my jsme v jejich vesmíru, tak je víc než pravděpodobné, že jsi, Listere, nabouranej.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam