• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Ale jo! Kluci jako buci, kypící zdravím, samý sval, ty velké hlavy.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: To byla moje stará verze. Od té doby jsem vyrostl a dospěl. Ta nová by byla ráda, kdybyste měl děti a žehlila ty maličké košilky! A taky už nejste nejmladší, ani Vaše spermie. Začínám mít o ty holky strach. Za chvilku budou potřebovat turbopohon, aby se vyšplhaly vejcovody!
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Ale ty sám sis přece zvolil povolání na úkor osobního života.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Šipky na kozatou rosničku už nemaj šanci.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: „Biggles se učí létat“.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Napsala všechny velké kusy: "Rachel III.", "Zkrocení pinďoura"...
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: „Robbie Hardy čte Tess z D'Urbervilles"!? Ukaž, dej to sem!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Prásk, bum, pic ho, zhebni v posteli, ty trojskej prasopse, bác, plesk.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Ty bláznivý romantiku.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Ty seš válkou úplně posedlej. Sbíráš samý vojáčky na hraní, hraješ si na válku, čteš všechny ty gumácký časáky a tvý knížky jsou o Pattonovi, Caesarovi a různejch gumách.
    AMANT
    AMANT --- ---
    Toto je deníkový záznam kapitána Hollistera z lodi Červený trpaslík. Několik členů posádky je souzeno za činy spáchané proti flotile.
    Potvrďte svůj souhlas podpisem a formulář zalepte do obálky.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Přesně tak. Kritériem není sláva, ale pouze to, jestli jste žil užitečný život.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Co chce dělat? Sundat si kalhoty?
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Nevěhříš svému nejlepšímu hrytíhři, že shrazí hlavu tomu dhrzému psovi?
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Ne, nemyslím, že už by jste byl připraven na zrcadlo. Hezky krůček po krůčku.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: To mi zařiď a nebudu si už stěžovat.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Ta hlava vyjela ze stolu a povídá: "Jsem z budoucnosti a chci ti zachránit život. Na šestnáctém podlaží je škvíra ve stázi." Já myslím, že to nebyly halucinace.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Jenomže tvé halucinace byly ... hmotné.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Předmět tak obrovské energie a osobního kouzla, že vyřídil siť! Myslel jsem, že jsem to já, ale asi jde o interdimenzionální skok.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Na Vaší žádost jsme ho ráno dopravili helikoptérou z rybího bufetu „U piráta Luigiho“.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam