• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MATHES: Nevejrej na mě, Gándhí!!! K zemi a padesát kliků. Hned!!!
    MATHES
    MATHES --- ---
    HNILOB: Sakra, musíš to rozmazávat? Hovořil jsem o právu válečných zajatců na nenásilné zacházení.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FREEM: Říkal jste, že mám vypadat nenápadně.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FREEM: Kristepane, ještě, že nedělal gynekologa.
    FREEM
    FREEM --- ---
    HNILOB: V tom případě budu lhát a tvrdit, že jste zdravý jako rybička..
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FREEM: U všech psů, tohle slovo neříkej!
    FREEM
    FREEM --- ---
    HNILOB: Aááh, máme listopad! Nadchází ti čas koupele.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SCHWAB: Já za to nemůžu. Mně se stávají jen hrozné věci!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HNILOB: Nepovídej. Tys ho zaparkoval. Ty jsi zapomněl, na které planetce jsi ho nechal.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    KACHENNA: To ale nemění nic na tom, že jediný způsob, jak najít loď a přežít ve zdraví, stojí na disciplíně, cílevědomosti, a tam kde to jde, na slušném sestřihu.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HNILOB: Neříkej jim to. Ať nevědí, co je čeká. Chudák starej Rimmer by neměl vědět, že ho šest set let bude pronásledovat smečka jeho klonů.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    HRAFNAIN: Jak to říct, abych tě neurazil? Nebudeš slavnej, protože... umíš hovno!
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Hlavní správce Tanku. Měl jedno oko umělé. Výjímečně hodný, vysloveně milý, vřelý, ohleduplný, ale ze všeho nejvíc hodný. Přezdívka: "Hodňák Ackerman". Svou práci si zvolil, aby se podělil o slunce své povahy se všemi vězni, kteří to štěstí v životě neměli
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    Radši si stopnem taxík, aby nás zavezl do reality. Tenhle frajer s náma nepoletí. Zbláznil by se. Už ho vidim, jak s náma jede až do rána a mrská šipky na rosničku.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Podle všeho s námi ještě zůstanete, takže bych s Vámi rád prošel některá pravidla na této lodi.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    VEEHELL: Krytone! Ty nejsi mrtvý? Měl jsi být rozebrán a připraven k odletu!
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Jak to že mě každá nechá kvůli úplnejm magorům? Jak to že dostanu kopačky kvůli chlapovi, co nosí rolák a kouří fajfku? A baští jenom přírodní jogurt! Je ohleduplnej, cituplnej, duchaplnej a Bůh ví, čeho všeho je ještě plnej. Je posedlej cenou nemovitostí a život tráví ve starožitnictví, kde hledá výhodný koupě a pije víno. Nikdy ne pivo, že jo, vínečko! ?Co si dáš k těm cornflakeům, zlato?? ?Dám si trochu vína, pusinko.? Do pytle!
    SPAJK
    SPAJK --- ---
    MATHES: Takže už nechcete, abych sehnal Vaši matku?
    MATHES
    MATHES --- ---
    PIKKMA: Asi mi bude stačit toast.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    MATHES: to nic, důležitý je charakter.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam