• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Viděli jste ho jasně? Prohlédli jste si jeho tvář? Zahlédli jste ho v průvodu? Neřekl bych. Mohl jsem být kýmkoli.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Listy!!! Kokokokodák. Neuvěřitelné, je to vážně on! Dokonce má i jeho pivní mozol.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: 16.března, 7:31 až 7:43 večer.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: A jak to proběhlo? Jako pomalé zhoršování Vaší inteligence, či to šlo ráz na ráz!?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Vesmír potřebuje svého hrdinu, jenž by napravoval křivdy a byl odvážný, obětavý a zároveň pohledný.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Existuje hned několik možností, pane. Všechny vás zahrnují a všechny znějí špatně.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Co je na tom špatného? Nejsi snad ubohý maskulinista, ne!?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Ztrapňuješ mě jako vždycky, viď? Dokonale mě ponížíš před tímhle xenofobním úchylným vrahem!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    A teď ještě maličkost před diskotékou. Holly tvrdí, že na palubě vycítil jinou než lidskou formu života.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Viděl jsem westerny. Umím mluvit kovbojsky. Řeči nechte na mně.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: To jenom kvůli špatnýmu osvětlení na dýze.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Zřídka potkáme jedince, o němž si myslíme, že by mohl být přínosem pro náš opravdu špičkový tým.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: To musí být omyl, nikdy jsem nedostal ani pokutu z knihovny.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Bože, né, Caroline, ty ses vážně vodvázala!
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: Schopenhauer měl pravdu,život bez bolesti nemá smysl. Pánové, chci dát vašim životům smysl!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Nezbývá než tě vyzvat: ospravedlň svou existenci - co dobrého jsi vykonal?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Takže, musí mi položit otázku z pravého stehna, což je 10 %. Budou se muset zeptat na levé stehno a to už je 20 %. Taky dojde na jedno z předloktí, což znamená, že jsem prošel! Mám to v kapse, cokoliv z levé holeně na bonus!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Počkej! Než odejdeš, mám velmi závažnou otázku - ostatní by to měli vědět!
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: Jistě že ne, na co máš ten kokos?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Nemůžu, když je u toho někdo další.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam